Daire Giriş Kapıları

Yaşam alanlarının giriş kısmında yer alan daire giriş kapıları iç mekân ve dış mekânı birbirinden ayıran kapılar olarak bilinmektedir. Bir evin veya işyerinin en temel parçaları arasında olan giriş kapıları, farklı seçenekleri ile birden fazla modelden oluşmaktadır. Ses ve ısı izolasyonlarının oldukça önemli olduğu giriş kapıları, dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır.

Daire giriş kapıları, ahşap, lake, PCV, çelik ve laminant gibi malzemelerden oluşmaktadır. Bu kapı modelleri farklı malzemeler üzerine uygulanmakta ve genel olarak kaliteli olmaktadır. Daire giriş kapılarının en önemli özelliklerinden birisi sağlam ve güvenilir yapılara sahip olmalarıdır. Güvenliği sağlamanın yanı sıra estetik bir görünüm vermesi açısından da oldukça önemlidir.

Giriş kapıları verdikleri hizmetlere göre farklı avantajlar sunmaktadır. Ahşap malzemeden üretilen kapılar estetik bir görünüm sunarken, çelikten üretilen kapı modelleri güven konusunda tam hizmet sunmaktadır. Bu kapı modellerine ek olarak Amerikan kapı modelleri ve ferforje kapılar son yıllarda oldukça popüler bir duruma gelmiştir.

Daire Giriş Kapısı Modelleri

Daire giriş kapıları bir binanın görselliğinin tamamlayan en önemli parçalardan birisidir. Dış kapıların estetik ve dekoratif bir görsellikte olması, çeşitlerinin de artmasını sağlamıştır. Daire giriş kapılarını etkileyici ve estetik gösteren kapı modelleri;

  • Ahşap kapı modelleri
  • Cam kapı modelleri
  • Metal kapı modelleri
  • Çelik kapı modelleri
  • Ferforje kapı modelleri

Daire giriş kapılarında en çok tercih edilen modeller; ferforje ve çeliktir. Ferforje kapı modellerinin tercih edilmesinin en önemli sebebi dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Çelik kapıların tercih edilmesindeki neden ise sağlam ve güvenilir olması olarak bilinmektedir. Ahşap ve cam kapı modelleri, uzun yıllar kullanılabilecek kapı çeşitlerindendir ve şık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır.

Tüm kapı modelleri çift kilit sistemi özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda bu kapı modellerinin tümünde yüzey koruma cilası bulunmakta ve çevresel faktörlerden etkilenme gibi durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Kilit sistemleri hırsızlığa karşı binaları korumakta ve olumsuz durumlara karşı koruma sağlayan kapı modelleridir. Daire giriş kapıları farklı ve şık tasarımlardan oluşmaktadır.

En güvenli çelik kapılar için İdeal Ev ile temasa geçebilirsiniz çünkü firmamız müşterilerimizin isteğine göre model, renk, kaplama ve kilit seçenekleriyle üretim sağlamaktadır.

Kategorilerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan kapı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sayısız model seçeneğiyle Ideal Ev en kaliteli kapıları müşterisine sunmaktadır.

Doğal Kabartma Kapılar

Doğal Rustik Kapılar

Lake Serisi Kapılar

Modern Kapılar

PVC Kabartma Kapılar

Laminant Serisi Kapılar

High Gloss Kapılar

Ultralam Seri Kapılar

Fugalam Seri Kapılar

Laminoks Seri Kapılar

Panel Rustik Seri Kapılar