En kaliteli ve özgün çelik kapılar için İdeal Ev ile temasa geçebilirsiniz çünkü firmamız müşterilerimizin isteğine göre model, renk, kaplama ve kilit seçenekleriyle üretim sağlamaktadır.

Kategorilerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan kapı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sayısız model seçeneğiyle Ideal Ev en kaliteli kapıları müşterisine sunmaktadır.

Dış İklim Kapıları

Yaşam alanlarının dış çevreye açılan bölümlerinde kullanılan dış iklim kapıları oldukça büyük öneme sahiptir. Özellikle bu iklim kapılarının suya, yağmura, güneşe ve diğer çevresel etkenlere karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Dış iklim kapıları arasında en çok tercih edilen modeller çelik kapılardır. Çelik kapıların yapımında kullanılan malzemeler sayesinde hava koşulları ve çevre koşullarından etkilenme gibi durumlar söz konusu değildir.

Dış ilkim kapılarının en önemli özellikleri arasında dayanıklı olması ve sağlam bir kanat sistemine sahip olması gelmektedir. Aynı zamanda dış iklim kapıları üretilirken kullanılan malzemelerin niteliklerinin neler olduğunu da bilmek gerekmektedir. Dış iklim kapıları kullanılırken hassas davranmak oldukça önemlidir. Bunun en önemli sebebi ise bu kapıların uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması için özenli hareket edilmesi gerektiğidir.

Dış kapılarda tozlanma ve kirlenme durumları sıklıkla yaşandığından dolayı bu kapıların bakımı sürekli olarak yapılmaktadır. Ancak bu kapıların temizliğinde kimyasal maddeler yerine temiz bir su kullanmak daha önemlidir. Silme işlemi yapılarak dış iklim kapıları rahatlıkla temizlenebilir ve uzun ömürlü kullanılabilir.

Dış İklim Kapılarının Özellikleri

Yaz ve kış aylarındaki hava şartlarından korunabilmek adına oldukça yararlı olan dış iklim kapıları yağmur ve güneş gibi çevresel faktörlerden etkilenmemektedir. Aynı zamanda güneşe de oldukça dayanıklı olan bu kapılar ile uzun süreli bir kullanım elde edebilmek mümkündür. Dış iklim kapıları kullanılacak alana göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Alan ölçüleri yapılarak bu kapılar satın alınabilmektedir.

Dış iklim kapıları mevsimsel olaylardan koruma sağladığı için bakımlarının da özenli yapılması gerekmektedir. Bu bakım işlemlerinin en önemlisi boya ve kaplama kalitesine dikkat etmektir. Dış kapılara kesici ve delici aletler ile müdahale edilmemelidir. Herhangi bir sorun yaşandığında bu alanda uzman olan kişilerden yardım alınmalıdır.

Dış iklim kapıları yaz ve kış mevsiminin ortaya çıkardığı sorunlar ile sürekli olarak karşı karşıya kalmaktadır. Bunun sonucunda ise devamlı olarak tozlanmakta ve kirlenmektedir. Bunun önüne geçebilmek için silme işlemi uygulanmalıdır ancak bu tarz bakım işlemlerinde zararlı olabilecek maddelerden uzak durulmalıdır.

Kompozit Dış Kapılar

Komple Metal Dış Kapılar