Villa Kapıları

Villaların giriş kapıları, genel olarak villaların mimari ve estetik görünümüne uygun olacak şekilde üretilmekte ve güvenlik açısından donanımlı olmaktadır. Villa kapıları, sağlamlık açısından bazı kriterlere uygun olacak şekilde üretilmektedir. Özellikle hırsızlık gibi durumlara karşı bazı önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Kapı saç kalınlıkları, menteşelerin sağlam olması ve kilitlerin kaliteli olması villa kapılarının kriterleri arasında ilk sıralarda gelmektedir.

Villa kapıları standart ölçülerde tasarlanabilmekte ancak bu ölçülerin dışında da üretimleri yapılabilmektedir. Villa kapıları genellikle çift kanat, yarım ve tam kanatlı olacak şekilde tasarlanmakta ve buna ek olarak özel şekillerde de üretimi yapılmaktadır. Villa kapıları için yapılan özel tasarımlar müşteri taleplerine uygun olacak şekilde yerine getirilmektedir.

Kapılar, dış etkenlere karşı oldukça savunmasız olan malzemelerdir. Bu malzemelerin uzun süreli kullanılabilmesi için yüzey kaplamaları ve menteşelerinin dayanıklı olması gerekmektedir. Ayrıca suya, neme, güneş ışınlarına ve soğuğa karşı da sağlam bir şekilde durabilmesi için üretildikleri malzemenin içeriği oldukça önemlidir.

Villa Kapılarının Özellikleri

 • Villa kapıları yüksek güvenilirlik standartlarına göre üretilmektedir.
 • Villa kapıları, ahşap, metal ve çelikten üretilmektedir.
 • Ağır darbe durumlarına karşı kanat kalınlığı oldukça yüksek seviyededir.
 • Villa kapılarının kasası ve kanatları sayesinde ses, ısı ve toz gibi unsurlar kapı aralıklarından geçmemektedir.
 • Villa kapılarındaki menteşeler, metalden oluşmakta ve bu estetik bir görünüm kazandırmaktadır.
 • Kapıların kilit sistemleri, seçilecek olan kilitlere göre değişiklik göstermektedir. Kapıların üretildikleri malzemeye göre kilit özellikleri bulunmaktadır.
 • Villa kapılarının dekoratif görünümleri değiştirilebilmektedir. Talebe göre metal ve ferforje malzeme uygulamaları kullanılmaktadır.
 • Villa kapılarının kanat kenarlıklarında paslanmaz metal özellikler bulunmaktadır.
 • Villa iç kısımları, kişisel tercihe göre ahşaptan veya benzeri malzemeler ile oluşturulmaktadır. İç kısımlar isteğe göre değişebilmektedir.
 • Villa kapılarının sunduğu özellikler üretildikleri malzemeye göre farklılık göstermektedir. Metal, çelik ve ahşap malzeme ile üretilen kapıların sunduğu avantajlar birbirinden oldukça farklıdır.
 • Villa kapıları, ısı ve ses yalıtımları içermekte ve uzun süreli bir kullanım imkânı sunmaktadır.
 • Bu kapılar genel performansta oldukça dayanıklıdır ve iyi bir montaj yaptırma seçeneğini içerisinde barındırmaktadır.

En kaliteli villa kapılar için İdeal Ev ile temasa geçebilirsiniz çünkü firmamız müşterilerimizin isteğine göre model, renk, kaplama ve kilit seçenekleriyle üretim sağlamaktadır.

Kategorilerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan kapı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sayısız model seçeneğiyle Ideal Ev en kaliteli kapıları müşterisine sunmaktadır. Evinizi daha modern ve lüks haline getirmek istiyorsanız Ideal Ev Villa Kapıları tam size göre !

Villa kapıları