Yalıtımlı Kış Bahçesi

Tüm mevsimlere uygun bir yaşam isteyenler için en ideal olan yalıtımlı kış bahçe modellerini sizin için üretiyoruz. Dayanıklı ve yüksek kaliteli ürünlerimizi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Verdiğimiz garanti ile birlikte mevsim farketmeksizin huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Yalıtımsız Kış Bahçesi

Evi en güze hale getiren şeylerden biri de verandadır, değil mi ? Kaliteli ve modern görüntüsüyle evinizi çok daha konforlu ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bahçenizi tam anlamı ile hissedebilmeniz ve kullanabilmeniz için size kış bahçesi verandaları hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz ölçülere göre yapılabilen veranda bahçelerimiz yaşam biçiminizi çok değiştirecek.

Veranda Sistemleri

Ev, kafe ve restoran gibi yaşam alanlarının üst bölümlerinin hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde kapatılması uygulamalarına veranda sistemleri denilmektedir. Buna ek olarak balkon ve teras kısımlarının da işlevselliğini bozmayacak şekilde dizayn edilmesi veranda sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Uzun sundurma şeklinde olan bu sistemler, cam, ahşap ve benzeri birçok malzeme kullanılarak tasarlanabilmektedir.

Veranda sistemleri, misafirleri ağırlamak ve dinlenme alanı oluşturmak için sıklıkla tercih edilen yapılardır. Özellikle konfor alanı yaratabilmek adına veranda sistemlerinden yararlanılmaktadır. Veranda sistemleri uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşattığı gibi konforda sağlayabilmektedir. Veranda sistemleri kullanılacak alanın ölçüleri alınarak hazırlanmakta ve müşteri taleplerine uygun şekilde yapılmaktadır.

Veranda yapılar, çift ve tek eğimli çatı tipleri olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu tiplerden uygun olan sistem tercih edilmekte ve veranda sisteminin iskeleti ortaya çıkarılmaktadır. Veranda yapılarda güvenlik önlemleri ön planda olmakta ve kullanım amacına göre PVC, katlanabilen ve açılıp kapanabilen modellerden oluşmaktadır. Veranda sistemleri dinlenme alanı oluşturmanın yanı sıra kış bahçelerine de dönüştürülebilen yapılardır.

Veranda Sistemlerinin Kullanım Alanları

Veranda sistemleri yaşam alanlarına estetiklik ve fonksiyonellik katmakta ve bunların yanı sıra birçok kolaylıkta sunmaktadır. Veranda yapılar birden fazla kullanım amacına hizmet etmektedir. Bu kullanım amaçları;

  • Müstakil bir eve sahip olanlar için hem yaz hem de kış aylarında evin bir bölümü olarak kullanılabilmektedir. Bu sistemler bahçeye bağlanabildiği gibi farklı bir alan olarak da tercih edilmektedir.
  • Sert iklim şartlarının yaşandığı bölgelerde hava şartlarına karşı bina ve bahçe bölümünü muhafaza etmektedir.
  • Veranda sistemleri çeşitli dekoratif tasarımlar dizayn edilmektedir. Evin girişinde, bahçede ve evin dışında kalan bir bölüm olarak yaşam alanlarına eklenebilmektedir.
  • Verandaların çatıları, güneş ışınlarına karşı koruyucu bir görev üstlenmektedir. Özellikle yaz aylarında ferah ve serin bir ortam oluşturmak isteyenler için alternatif bir bahçe veya dinlenme alanı olarak kullanılmaktadır.
  • Dinlenme yeri olarak kullanılmalarına ek olarak yakın çevre ve misafirler ile iyi vakit geçirilebilecek alanlardan birisidir.
  • Balkon ve teraslara ek yapı olarak eklenebilmekte ve farklı alanlar oluşturabilmek mümkündür.