Çelik Konstrüksiyon Soğuk Hava Deposu

Çelik Konstrüksiyon Soğuk Hava Deposu Fiyatları

Çelik Konstrüksiyon Soğuk hava depoları ekonomik olmasının yanı sıra ısı yalıtımı, su yalıtımı ve ses yalıtımı gibi birçok avantajları beraberinde getirir. Aynı zamanda dışarıdan gelen etkenlere, zorlu iklim koşullarına oldukça dayanıklıdır.

Çoğu kişinin düşündüğünün aksine soğuk hava depoları sadece gıda ürünlerinin stoklanmasında fayda sağlamaz. Medikal ve sağlık alanında birçok kullanım alanı vardır. Çoğu sektörde ihtiyaç duyulan soğuk hava depoları uygun fiyatı, yüksek yalıtımı, sağladığı konfor ile kişilerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Soğuk hava depolarının kullanım alanları

 1. Hastane ve sağlık sektörü
 2. Laboratuvar
 3. Et kesim alanları
 4. Et işletmeleri
 5. Deniz ürünleri işletmeleri

Çelik Konstrüksiyon Soğuk hava deposu özellikleri

 1. Çelik Konstrüksiyon Soğuk hava deposu sistemleri endüstriyel panel, duvar, tavan ve zemin yalıtımı gibi üç farklı kısma ayrılır.
 2. Mühendis ve mimarlar tarafından müşterinin istekleri doğrultusunda matematiksel hesaplamalar ile tasarlanan soğuk hava depolarının panelleri 114 cm en ve 1200 cm’ye kadar boy seçeneği ile üretilmektedir.
 3. Çelik Soğuk hava depoları kolayca sökülüp yeniden monte edilebilir.
 4. Soğuk hava depolarının endüstriyel panelleri 6 cm – 20 cm arasında kalınlığa sahiptir.
 5. Müşteri istekleri doğrultusunda ister çelik konstrüksiyon yapılarda ister klasik betonarme yapılarda kullanıma uygun üretilir.
 6. Tasarımı ile soğuk hava depoları hem uzun ömürlü hem de enerji tasarrufunda yüksek avantaj sağlar.
 7. Tasarımlar müşterilerin istek ve arzuları ile şekillendirilmektedir. Bu neden ile soğuk hava deposunu müşteriler ilk aşamada bilgisayar ortamında görmektedir ve beğenmediği özellikleri çıkartabildiği gibi yeni özellikler de ekleyebilirler.

Çelik Konstrüksiyon Soğuk hava deposu fiyatları

Çelik Konstrüksiyon Soğuk hava depoları müşterilerin arzu ve istekleri doğrultusunda mimar ve mühendisler tarafından tasarlanarak üretilmektedir. Tasarlanan soğuk hava depolarının kurulacağı alan, kullanım amacı, ısı yalıtımı, ışık yalıtımı, su yalıtımı gibi özelliklere öre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda soğuk hava deposunun kalınlığı, büyüklüğü ve diğer teknik özellikleri de fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Ve diğer müşterilerin istek, arzularına göre değişkenlik gösteren etkenler nedeni ile tam ve kesin bir fiyat belirlemek doğru değildir. Çünkü firmadan firmaya göre değişkenlik gösteren fiyatlandırmalar aynı zamanda soğuk hava depolarının kaliteleri ile bütünleşmiştir.

Tüm detaylar için +90 216 421 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Depo Projelerimizden Görseller