Prefabrik ev fiyatları 2021 ile ilgili bir araştırma mı yapmak istiyorsunuz? O zaman size firmamızın ürün seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye edebiliriz. Tek katlı ya da çift katlı, tek oda, iki oda, üç, dört ya da sizin istediğiniz kaç oda ise sayısı artırılabilecek şekilde tasarımı yapılan, planı çizilen ve parçaları oluşturulan ev modellerimiz için internet sitemizden fikir sahibi olabilirsiniz. İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır. Standart ev tipleri üretmektense sizin isteklerinizi dikkate alarak tasarlanan evlerimizde standart olan şey sadece malzemelerimizin, evlerimizin ve ekibimizin kalitesidir.

Kampanyalı Prefabrik EvlerTümünü Görüntüle

Prefabrik Ev Hakkında Bilgiler

Sık Sorulan Sorular

Yapılmış prefabrik evlerinizi nerede görebiliriz?

Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE / Tel : 0553 905 35 10

Ödeme şekliniz nedir? Taksit yapma imkânınız var mıdır?

Sözleşme tarihi itibariyle sözleşme bedelinin %50’si nakit, geri kalan %50’lik kısmı montaj başlangıcında nakit yapılır.

Prefabrik evler sökülüp tekrar farklı bir yere kurulabilir mi?

Söküm ve tekrar montaj ücreti ödenmek koşuluyla istediğiniz zaman, evlerimizi farklı bir yere tekrar montaj yapılabilir.

Prefabrik evler depreme dayanıklı mıdır?

Prefabrik evler deprem evleri olarak ortaya çıktıkları unutulmamalıdır. Betonarme bir eve göre çok daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden dolayı deprem anında esner fakat yıkılmaz.

Prefabrik ev ortalama kaç gün içerisinde teslim edilir?

Seçmiş olduğunuz prefabrik evin metrekaresi ve fabrika yoğunluğuna bağlı olmakla beraber ortalama 100 m2 tek katlı bir ev 5-7 iş günü içerisinde teslim edilir. Ortalama 4-5 içerisinde de montajı tamamlanır.

İstediğimiz plan ve dış görünüşte prefabrik ev yaptırılabilir mi?

Prefabrik yapı sistemine uygun olduğu sürece istediğin boyut ve planlarda yapılabilir.

Betonarme bir evin üzerine de yapılabilir mi?

Sadece tek katlı betonarme evlerin üzerine yapılabilmektedir. Alttaki betonarme evin sağlam ve düz bir tavan zeminine sahip olması gerekmektedir.

En fazla kaç katlı yapılabilir?

Tek katlı veya iki katlı olarak yapılabilmektedir.

Prefabrik evlerin yaklaşık kullanım süresi nedir?

Prefabrik evlerimizde kullanılan ana malzeme Betopan’dır. Üretici firma Ankara TEPE gurubu olup malzemeyi dış doğa şartlarına karşı 50 yıl garanti vermektedir. Prefabrik ev taşıyıcı sistemi ve dış doğa ile irtibatlı bütün metal aksamı galvaniz yapılarak paslanması geciktirilir. Prefabrik evlerimizin ortalama ömrü 30-40 yıl arasındadır.

Prefabrik evlerin ses ve ısı yalıtımı nasıldır?

Prefabrik evlerde kullandığımız dış duvar kalınlığı 10 cm’dir. Duvar panelleri arasındaki 16 dansti yoğunluğundaki strafor, ve çatı izolasyonu için kullanılan taş yünü, normal betonarme evden çok daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Prefabrik evlerin yapılması sırasında ruhsat gereklimi?

Ruhsat prefabrik evin kurulacağı bölgeye dahil olan Belediyenin inisiyatifindedir. Ruhsat almak için Mimari plan, Elektrik planı, Mekanik Planı ve zemin etüdü müşteriye aittir. Ruhsat ve diğer tüm yasal izinler, müşterimizin sorumluluğundadır.

Prefabrik evleri Türkiye’nin her yerine yapabiliyor musunuz?

Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebiliyoruz. (kaba montaj ekibi 5, boya montaj ekibi 2 kişidir)

Müşterinin yapması gerekenler nelerdir?

Zemin betonu ve her türlü hafriyat ve çevre düzenleme işleri, zemin ve duvar kaplamaları (şap, seramik, halı, fayans vb.) , prefabrik ev harici dış bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su) , belediyeden alınması gereken müsaadeler ve ruhsat işleri, ısıtma ve soğutma tesisatları (kalorifer, klima vb.), İstanbul dışı montajlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek bedelleri, malzemenin nakliye ve nakliye sigortası müşterimize aittir.

Verdiğiniz fiyatlara neler dahildir?

Prefabrik ev malzemeleri (Duvar panelleri, çelik birleşim elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemeleri), Dış kapısı çelik kapı, iç kapılar Amerikan göbekli kapı, Balkon kapıları PVC camlı kapı, Pencerelerin, Vasistasları ve Camların takılması, prefabrik evlerin iç ve dış cephe boyasının yapılması, içerisindeki elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi, elektrik ve su armatürlerinin verilmesi, dahildir.

Aldığımız prefabrik ev daha sonradan sökülüp başka bir yere kurulabilir mi?

Evet kurulabilir. Sadece söküm takım maliyeti, yeniden boya maliyeti oluşur. Yapılarda istenildiği takdirde tadilat mümkündür.

Prefabrik evlerin nakliyesini hangi araçlarla yapabilir?

Prefabrik evlerin nakliyesi; kamyon, tır, gemi, tren veya kargo uçakları ile yapılmaktadır.Ortalama 7m ahşap kaslı bir kamyon 90m2 prefabrik prefabrik ev malzemesi alır.Ortalama toplam ağırlık 7-9 ton arasında değişir.

Katalog gönderebilir misiniz?

Adres ve sabit telefon numaranızı info@prefabrikevim.com adresine iletirseniz, 2 gün içinde gönderebiliriz.

Prefabrik evimin boyasını kendim yapabilir miyim?

Betonarme evlerde olduğu gibi prefabrik evinizi kendinizde çok rahat boyayabilirsiniz.

Prefabrik evler sadece yazlık amaçlı mıdır?

Prefabrik evler 4 mevsim kullanıma olanak sağlayacak bir yalıtım sistemi ile donatılmıştır. Her iklim şartlarına uygun prefabrik ev üretilebilmektedir. Yapıların kurulacağı yerin iklim özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Prefabrik evlerin yapılaması sırasında ruhsat gerekli mi?

Prefabrik evlerin kurulacağı mevki belediyelik yerde ise ruhsat gereklidir.

İletişim Formu