İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Burdur Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Prefabrik yapıları depremlerle tanıdık. Kalacak yeri olmayan depremzede vatandaşlar için hızlı bir şekilde kurulan ve her türlü ihtiyacını karşılayabildiği yapılar. Prefabrik yapıların en önemli özelliği hızlı bir şekilde kurularak uzun süreli çözümler üretmesidir.

Yapım malzemesi genelde galvaniz olduğundan hafiftir. Fabrikada üretiminden sonra kurulacağı yere nakli ve montajının kısa sürmesi, hatta kurulduktan sonra taşınarak yeniden montaj yapılabilmesi prefabrik yapılara olan ilginin artmasının en önemli nedenidir. Burdur gibi nazik bir şehrimizde varsa inşaat işlerinizde şantiyeye, bağınız ve tarlanız varsa konaklamak maksadıyla ya da kendinize güzel bir manzarada çift katlı ya da tek katlı ev yaptırmak için son olarak herhangi bir kuruma sosyal tesis amacıyla prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlerin düşüncesine göre prefabrik yapılar tasarlayarak sizlere hizmet vermektedir.

Sizler prefabrik yapıları ne zaman ve nerede isterseniz, biz aynı zamanda ve istediğiniz yere getirip montajını yapıyoruz. Hem bütçenize uygun hem de aklınızdaki tasarıma göre tam size uygun tasarlıyoruz. Tecrübeli ekibimizre ile birlikte prefabrikte bir numara olmaya devam ediyoruz.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Burdur Prefabrik Ev