İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Porto Riko Prefabrik Ev Fiyat ve Modelleri

Ideal Ev & Prefabrik Evim olarak en kaliteli prefabrik evlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Markamız 45’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Gebze Kocaeli’nde bulunan fabrikamıza gelebilir ve Arnavutluk prefabrik evlerini görebilirsiniz. Ideal Prefab olarak en kaliteli ve uygun Arnavutluk prefabrik evlerini üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük prefabrik ve çelik ev üreticisi olarak, Arnavutluk’ta bulunan müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz. Eğer siz de prefabrik evlerde süreç ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak istiyorsanız, web sitemizi inceleyebilir veya direkt bizimle temasa geçebilirsiniz. Sosyal medyadan yapmış olduğumuz gerçek projeleri görebilir ve fabrikamıza gelerek numune evlerimizi test edebilirsiniz. Eğer bizimle temasa geçerseniz Arnavutluk prefabrik evler ile ilgili detaylı bilgilendirme sağlayabiliriz. Sizinle en yakın zamanda görüşmeyi diliyoruz.

Kampanyalı prefabrik modellerimizi görmek ister misin ? Linke tıklayarak Ideal Ev prefabrik modellerini görebilirsiniz 🙂

Prefabrik Evim & Ideal Prefab tüm çelik ve prefabrik evleri ülkelerin hava koşulları ve süreçlerine göre özel olarak üretebilmektedir. Müşterilerimize sınırsız seçenek opsiyonu sunuyor ve hayalinizdeki evi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli, hızlı ve uygun prefabrik evler için en doğru hizmeti sunmaktayız.

Tags: Porto Riko Prefabrik Ev / Puerto Rico Prefabricated House