İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.İzmir Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Günümüzde konut sektöründe fiyatların çok yüksek oranlarda seyretmesi nedeni ile izmir prefabrik evler daha çok müşteriye hitap etmektedir. Bu noktada ekonomik seçeneklerle üretilmekte olan prefabrik evler konut sahibi olmak isteyen kişilerin zorlanmadan ev sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır. Normalde betonarme bir ev yaptırmak isteyen kişilerin uzun dönemler boyunca evin inşaatının bitmesini beklemeleri gerekmektedir. Oysaki prefabrik evler hızlı ve pratik üretilebiliyor olması gibi avantajlarından ötürü daha çok tercih edilmektedir.

Günümüzde prefabrik evler betonarme binalarda tasarlanabilen hemen her metrekare oranlarında ve diğer özelliklerde üretilebilmekte olup, demonte hazır yapı olması nedeniyle de kısa sürede izmir prefabrik evlerin üretimi sağlanmaktadır. Ekonomik prefabrik evlerin fiyatlarının ekonomik oluşu evlerin kalitesinin ve dayanıklılığının betonarme evlere oranla daha düşük olmasından kaynaklanmamaktadır. Bilakis ideal prefabrik olarak müşterilerimize kalite standartları dâhilinde belgeli malzemeler kullanarak ekonomik prefabrik evlerin üretim hizmeti verilmektedir.

İdeal prefabrik ekonomik prefabrik ev maliyeti oluşturabilmek için fiyatların oluşmasında etken olan her faktörü değerlendirerek önlemler almaktadır. Bu noktada bir evin tasarımı için gerekli olan ergonomik kullanıma sahip, mühendis ve mimarlar tarafından çizilmesi gereken, özel projelerin yaptırılmasından kaynaklanan maliyetten tasarruf sağlamaktadır. Bu şekilde bir  uygulama  ile fiyatları oluşturduğundan ötürü firmamızın ekonomik prefabrik ev fiyatlarının düşük olması kullanılan malzemenin kalitesinden ödün verilmediğini göstermektedir.

Firmamız ayrıca teknolojik bant sistemini kullanarak tam malzeme kullandığından ötürü kullanılan malzeme açısından israf etmeyen bir strateji izlemesinden ötürü ekonomik prefabrik ev fiyatları ortaya çıkmaktadır.

İdeal prefabrik, ekonomik prefabrik evlerin üretimi ve montajı için gereken her türlü ihtiyaçlara altyapısı ve yeterli kadrosu sayesinde çözümler üretmesinden dolayı ekonomik prefabrik evlerin kurulumu ve sonrasında doğabilecek ihtiyaçlardan ötürü müşterilerine ikinci bir ekonomik avantaj sağlamaktadır. Ayrıca sanayimizde gerçekleştirmiş olduğumuz seri üretimler sayesinde ekstra bir olumsuzluk yaşanma ihtimali ortadan kaldırılarak zamanda ekonomik olma özelliğimiz de bulunmaktadır.

Firmamız, üretimini yaptığı modüler parçaların nakliye masraflarında tek parça demonte ürünler üretmiş olduğundan ötürü nakliye masrafları yönünden ekonomik prefabrik ev alım satımlarında müşterisinin haklarını korumaktadır.İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: İzmir Prefabrik Ev