İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.
Edirne Dubleks Prefabrik Ev

Hakkari Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Ülke genelinde ilk prefabrik yapılarla tanışmamız, depremzedelere acil olarak barınacak yer sağlamak için bir alana şehir kurulmasıyla oldu. Şimdilerde ise mültecilerin konaklaması maksadıyla özellikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde kurulmaya devam etti. Prefabrik yapılar bizlerin uzun vadede çözüm olabilecek yapılardır.

Prefabrik yapılar kolay taşınabilirliği, hafif olması ve sökülüp yeniden başka bir yere montaj yapılabilmesi nedeniyle günümüzde fazlasıyla tercih edilmeye başlanmıştır. Ayrıca ses, ısı yalıtımı ve dizayn farklılıkları nedeniyle de prefabrik yapıların talepleri gün geçtikçe artmaktadır. Hakkari’de, özellikle gelişmeye başladığından inşaat sektöründe hakkari prefabrik evin önemi artmıştır. Neredeyse her şantiyeye en az bir prefabrik yapı konmaktadır. Diğer kullanım aracı olarak o bölgede hayvancılık yapan vatandaşlar, kullanım kolaylığı nedeniyle prefabrik yapıları daha fazla tercih etmektedirler.

Aklımızda yer eden doğal afet ya da deprem olaylarının yanı sıra prefabriklerin kullanım alanları oldukça genişlemiştir. Artık Hakkari için şahsa özel üretimler yapmaktayız. Prefabrik konusunda teknoloji ile sizin aklınızdaki yapıya göre sizi mutlu edecek prefabrik yapı sahibi olmanızı sağlıyoruz.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Hakkari Prefabrik Ev