Ahşap Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik evler ülkemizde son zamanlarda daha fazla ilgi gören yapı modelleri arasında yer almaktadır. Avrupa ve Amerika’da yıllardan bu yana her alanda kullanımı bulunan bu yapıların ülkemizde de artık farklı modellerine uygun fiyatlarla sahip olunmaktadır. Prefabrik yapılarda herkes tarafından beğeni alan ve ilgi gören modeller arasında ahşap görünümlü prefabrik ev modelleri yer almaktadır. Ahşabın sağlıklı kullanımı ve estetik görünümü ahşap prefabrik ev modelleri ile oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcısının karşısına çıkmaktadır. Ahşap prefabrik ev modelleri 2018 kullanıcıların istek ve arzularına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Gerek kullanım açısından gerek estetik açısından kişiye özel bir şekilde de üretilebilen ahşap ev modelleri prefabrik yapılar içinde oldukça ön plana çıkmaktadır.

Ahşap görünümlü prefabrik ev modelleri arasında en fazla ilgi gören modeller genelde şehir dışında yayla ya da köy için tasarlanan modellerdir. Genişlikleri 10 metrekareden başlayan bu modeller istenen büyüklüğe kadar çıkmaktadır. Elbette genişlik arttıkça Ahşap prefabrik ev modellerinin fiyatları da artmaktadır. Sıradan bir ev görüntüsüne sahip olmak istemeyenler ve kullandıkları evin sağlığa elverişli yapısının bulunmasını isteyenler Ahşap prefabrik ev modellerini tercih etmektedir. Ahşap prefabrik ev modelleri 2018 için tasarlanan yapı modellerinde bir katlı ya da iki katlı model ve tarzda evler bulunmaktadır. Bu evlerin farklılıkları ise kullanılan malzeme yapısından ev modeline göre farklı alanlarda ortaya çıkmaktadır.

Tek katlı kullanışlı Ahşap prefabrik ev modellerinin yanı sıra iki katlı lüks villa tarzı prefabrik ev modelleri de dikkat çekmektedir. Ağaç ev olarak da bilinen bu ev modelleri için teslim süresi ise oldukça kısadır. Ortalama bir Ahşap prefabrik ev modelinin kurulumu yaklaşık 10 ya da 20 gün içinde tamamlanmaktadır. Fakat bu kurulum süresinde Ahşap prefabrik ev modelleri 2018 için tasarlanan yapıların temelleri bulunmamaktadır. Yani temeli oluşturulan bir model için bu kadar bir süre yeterli olurken temel ile birlikte bu süre uzayacaktır. Kısas sürede tamamlanan ahşap prefabrik evlerin temelleri anlaşma yapılan firma tarafından ya da bireysel olarak farklı bir firma tarafından yapılmaktadır.

Ahşap Görünümlü Prefabrik Ev Modellerinin fiyatlarını öğrenemek için,

Bize Bu numaradan Hemen Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + two =