Alçı Sıva Makinası Fiyatları

İçindekiler

Alçı sıva makinası nedir?

Alçı sıva makinaları, alçı ve çimento karışımının hazır bir şekilde sıva atılabilmesini sağlayan araçlardır. Taşıması kolay araçlar olan alçı sıva makinaları, yüksek performansa sahip pratik makine çeşitleri arasındadır. Çok amaçlı olarak üretilen bu alçı makinaları inşaat sektörüne birçok avantaj sağlar. Alçı sıva makinasının avantajlarının yanı sıra alçı makinası fiyatları da ihtiyaçlara uygun olarak satılır.

Son teknoloji kullanılarak üretilen bu araçların kullanıldığı yerler ise şöyledir;

  • Alçı ve çimento harçları
  • İç ve dış mekân yüzeyleri
  • Kireç harçları

Sıva alçı araçlarının en çok tercih edildiği sektör inşaat olsa da döşeme, duvarcılık ve benzeri birçok alanda kullanılabilir. Alçı makinaları, dayanıklı, yüksek performanslı, kolayca taşınabilir ve sorunsuz bir kullanım özelliklerine sahiptir.

Alçı Makinası Çeşitleri ve Modelleri ;

Aşağıda görmüş olduğunuz alçı makinaları Türkiyede ki en kaliteli modellerdir.

Alçı Makinasının Avantajları

İnşaat sektörü ve bunun gibi birçok sektörde kullanılan alçı makinalarının birçok avantajı vardır. Alçı makinası, son teknoloji kullanılarak üretilen bir makinadır ve güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. Bu makinayı kolayca parçalara ayırabilmek mümkündür. Dayanıklı sıva aletlerinden olan alçı makinaları, uzun ömürlüdür. Aynı zamanda başarılı bir işçilik performansına sahiptir ve bu özelliği sayesinde inşaat sektöründeki faydaları oldukça fazladır.

Alçı makinalarının tercih edilmesinin bir başka nedeni ise ekipmanların kaliteli olması ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilmeleridir. Malzeme haznesini doldurmak, LCD ekran kontrolü ve elektrik paneli özelliklerinin olması da birçok alanda kullanılmasını sağlar.

Alçı sıva Makineleri ne kadar?

Alçı makinası fiyatları birçok özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu değişkenliklerin en başında alçı makinesi modelleri gelmektedir. Alçı makinası modelleri ve fiyatlarını şöyle sıralayabiliriz;

Makina Modeli DURUMUFiyatıStok Kodu
 Alçı Sıva MakinesiSIFIRFİYAT SORUNIP25MX
 Helezon Pompalı Sıva MakinesiSIFIRFİYAT SORUNIP4 MX
Sıva MakinesiSIFIRFİYAT SORUNIP5
Alçı Sıva MakinesiSIFIRFİYAT SORUNIP25

Kara sıva Makinesi kaç TL?

Kara sıva makinamızın görseli aşağıda gözükmektedir. Fiyatları için lütfen +90 543 961 68 44 ‘den ya da +90 216 421 35 10  ‘dan bize sorunuz.

Alçı Sıva makinası Fiyatları 2 El de nasıl ? 

Alçı sıva makinasında ikinci el fiyatları konusunda bilgi tamamiyle elde olan ürünlerle ve makinanın sağlam olup olmayışı ile belirlenmektedir.

2 el makinada özellikle iyi bir firmanın makinası olduğunu 3 markaya bakarak anlayabiliriz, (putzmeister,pft g4,mopu) gibi markalar tercih edilmelidir.

Alçı makinası nasıl kullanılır ?

Alçı sıva makinasını nasıl kullanacağını hem şantiye ortamında görün hemde makinanın nasıl kullanılacağını aşağıda görebilirsiniz.

Fiyatları için lütfen +90 543 961 68 44 ‘den ya da +90 216 421 35 10  ‘dan bize sorunuz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir