Bağ Evi Modelleri ve Fiyatları

İzmir Urla Prefabrik Ev 40 m2

Anadolumuz da hafta sonları ailemiz ile beraber geçirdiğimiz bağ evi geleneğimiz için en pratik çözüm olarak prefabrik ev örneklerimizi sizin için hazırladık.

Tek katlı ve çift katlı modellerden oluşan bağ evi modelleri için tek katlı evlerin kullanım özellikleri de farklılık göstermektedir. Temelleri ayrı şekilde atılan ve atılan temel üzerine monte edilen prefabrik evlerde sağlamlık bakımından da hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Tek katlı verandalı ya da verandasız, bahçeli ya da bahçesiz pek çok çeşidi bulunan prefabrik ev modellerinde en önemli belirleyici unsuz tüketicidir. Yaklaşık 40-50 yıla kadar kullanım sağlayan prefabrik ev yapılarında 40 metre kare ya da 50 metre kare küçük bir ev sahibi olmak mümkündür. Bu evlerin yanı sıra tek katlı fakat geniş bir ev sahibi olmak isteyenler için 200 metre kare evler de bulunmaktadır. Bu evlerin hepsinin ortak yönü ise estetik ve sağlamlık bakımından oldukça üst seviyede yer alan evlerin görüntü olarak da oldukça estetik olmasıdır.

Çift katlı geniş ve kullanışlı yapısı ile de dikkat çeken bağ evi fiyatları bakımından bu evlerin ekonomik fiyatı da yapıların cezbedici taraflarını oluşturmaktadır. Prefabrik ev yapıları olarak iki katlı tasarlanan ve tamamen müşteri ihtiyacına yönelik olarak yapılan prefabrik yapılar kullanışlı yapısı ile de ön plana çıkmaktadır. Tüm bu özellikler ve zengin örnekler bakımından prefabrik evler günümüzde en fazla tercih edilen ev modelleri arasında yer almaktadır.

Tüm detaylar için Bize Bu numaradan Hemen Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bağ Evi Modelleri ve Fiyatları” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir