Fransa Çelik Ev Fiyatları

Fransa Çelik Ev Fiyatları

Prefabrik yapıların gittikçe kullanımının arttığı Avrupa ülkelerinden birisi de Fransa olarak bilinmektedir. Günümüzde prefabrik yapıların sunduğu avantajlar bu yapıların Avrupa ülkelerinde de talep edilmesini sağlamıştır. Çelik prefabrik yapılar her türlü iklime uygun olarak üretildikleri için herhangi bir ülkede rahatlıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda betonarme yapılardan görünüm ve kullanışlılık açısından farkın çok az olduğu bu evlerin kullanım sayısının giderek çoğalması oldukça doğaldır.

Fransa’nın şehir ortamına oldukça uyumlu olan çelik evler, şık ve estetik tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Böyle bir görselliğe sahip olmaları çelik evleri daha da ön plana çıkartmakta ve kullanım durumunu artırmaktadır. Fransa çelik ev, betonarme yapılara kıyasla oldukça farklı özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Çelik evler, betonarme yapılara oranla 5 kat daha hafiftir.
 • Çelik evlerin kullanım ömürleri oldukça uzundur ve devamlı bakım yapıldığı zaman bu süre 100 yılı bulabilmektedir.
 • Korozyona ve paslanmaya karşı dirençli yapılardır.
 • Çatlama, bozulma ve böceklenme gibi durumlar bu yapılarda gözükmemektedir.
 • Kısa süre içerisinde kurulumu gerçekleştirilen çelik evler, boyutlarına ve büyüklüklerine göre en fazla bir ay içerisinde tamamlanabilmektedir. Bir betonarme yapının tamamlanması daha uzun sürmektedir.
 • Son teknoloji ekipmanlar ile donatılan çelik evler, iklim şartları gözetilerek üretilmektedir. Hangi ülke için üretiliyorsa o ülkenin hava şartları ve iklimi göz önüne alınmaktadır. Fransa çelik evlerde bu niteliklere göre yapılmaktadır.
 • Çelik evlerde yalıtımlar oldukça iyi yapılmakta ve bu yapıların enerji tasarrufu sağlanmaktadır.
 • Fransa çelik ev farklı şekillerde ve modellerde üretilmektedir. Çeliğin esnek yapısı değişik şekiller oluşturmaya müsaittir. Çelik prefabrik evlerin ekonomik olmasının yanı sıra en önemli avantajının bu madde olduğunu söylemek doğru olacaktır. Aynı zamanda iç ve dış mimari de tercih edilebilecek seçenekler oldukça fazladır.
 • Her hava şartına uyum sağlayan çelik evler, konforlu ve huzurlu bir şekilde kullanılmaktadır.
 • Esnek olması yüksek kata sahip çelik evlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Böylece dubleks çelik evler çoğaltılabilmektedir.
 • Çelik prefabrik yapılarda herhangi bir sorun meydana geldiği zaman yapı güçlendirilebilir ve bu sayede kullanıma devam edilebilir.

* Fiyatlar fabrika teslimi olup yurtiçi için geçerlidir.

Fiyatlar Türkiye için geçerlidir.

 

Fransa Çelik Ev Fiyatları” yazısında 4 düşünce

 1. DJEBBOURI Alain diyor ki:

  Madame, Monsieur, bonjour,
  Je souhaiterai avoir des informations techniques, administratives et des prix de vos maisons, pour une commercialisation en France. Je dirige un bureau d’études d’ingénieur structure à Nice en France et suis
  Expert en bâtiment. Si vous avez quelqu’un qui parle le français ce serait encore mieux que des échanges de mails. Mon telephone portable est le 00.336.62.17.96.42.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir