Prefabrik Evler Kaç Paradır 2017?

İzmir Urla Prefabrik Ev 40 m2

Villa tarzında modern görünümlerde hayalinizi süsleyen evlerin normal bir betonarme inşası için harcamanız gereken tutar değerlendirildiğinde bazı bireyler için neredeyse bu hayali gerçekleştirmek imkânsız bir hale gelmektedir. Oysaki prefabrik yapı teknolojilerinden yararlanarak kısa süre içerisinde, uzun yıllar dayanıklı olacak kalitede, sağlam prefabrik ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik yapı teknolojisinin en güzel yanlarından birisi ise içinizdekini gerçeğe dönüştürebiliyor olmasıdır. Hatta kurulu olan yapı içerisinde bile yeri geldiğinde değişim yapabilme olanağınızda bulunmaktadır. Peki, prefabrik ev kaç paradır?

Prefabrik evlerin fiyatları konusunda uygun seçenekleri barındırması birçok kişinin hayalini süsleyen eve daha ekonomik yollardan erişebilmesini sağlamaktadır. Bu noktada prefabrik ev kaç paradır? Sorusuna verebileceğimiz yanıtın olabildiğince ekonomik oranlara tekabül ettiğini fark etmişsinizdir.

Prefabrik ev modeli konusunda hayalinizdeki evin tarzı ve özellikleri prefabrik evin kaç para olacağını belirleyen etkenlerden birisidir. Şayet siz tek katlı metrekare olarak 90 metrekarelik ev hayal ediyorsanız elbette ki maliyetinin 30 ile 40 bin arasında değişecektir. Tabi bunun yanında hayalinizi süsleyen ev modeli 140 metre ve üzerinde ise metrekare artışına paralel olarak fiyatların artacağını da dikkate almalısınız.

Tek tek örnek prefabrik evlerimizin fiyatlarına bakarsak fiyatlarımız şu şekildedir.

 

Prefabrik ev kaç paradır? sorusunun yanıtını belirleyen diğer etkense prefabrik evinizin çıkılacak kat sayısıdır. Bilindiği gibi prefabrik evler üç katlı yapılara kadar kat sayısı çıkılabilen evlerdir. Doğal olarak kat sayısının çıkılması ile birlikte prefabrik evin maliyetinde artış olacaktır.

Her ne kadar arsanızın yapısı veya hayalinizdeki evin modeli prefabrik evin kaç para olacağını belirleyen etkenler gibi görünüyor olsa da ideal prefabrik olarak kendi fabrikamızda üretmiş olduğumuz ürünlerimiz ile prefabrik evlerin seri üretimini gerçekleştirebildiğimizden ötürü maliyeti konusunda betonarme evlerden daha ekonomik rakamlar ortaya çıkmaktadır. En büyük ve en ferah tüm ayrıntıları düşünülmüş bir betonarme evin yapımı için bireylerin 500 binlere varan rakamlarda masraflar yapmasının yanında ideal prefabrik olarak aynı standarttaki evi ortalama 100 bin civarında yapabileceğimizi belirtiyoruz. Çeşitli alternatiflerdeki ürünlerimiz için prefabrik ev kaç paradır? sorunuza yanıt almak adına https://prefabrikevim.com/prefabrik-ev-fiyatlari/ linkimizi tıklayarak tüm fiyatları öğrenebilirsiniz.

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (216) 421 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir