Prefabrik Evlerin Nakliyesi Ne Tür Araçlarla Yapılmaktadır?

Prefabrik Evlerin Nakliyesi Ne Tür Araçlarla Yapılmaktadır?

Prefabrik evler betonarme evler gibi inşaat alanında temelleri atılıp, günlerce işçilik yapılması gereken yapılar değildir. Aksine prefabrik yapılar sanayi ortamında parçaları modüler bir teknolojiyle üretilen ve bu parçaların birleştirilmesi ve bir zemin üzerine oturtulması seklinde ortaya çıkartılan yapı türleridir. Prefabrik evlerin modüler parçaları sanayi ortamında üretilmesinin ardından müşterilerin talep ettiği ve yasal izinlerini alınmış olunan arsa üzerinde beton zemin üzerine kurulabilmesi için bu bölgeye taşınmasında elbette ki nakliyat hizmetleri gerekmektedir. Durum böyle olunca da müşterilerin aklına Prefabrik evlerin nakliyesi ne tür araçlarla yapılmaktadır? Şeklinde bir soru belirebilmektedir.

İdeal prefabrik fabrikalarında prefabrik evlerin modüler parçalarının niceliksel olarak hesaplanan ölçüleri müşteri talebi doğrultusunda mühendis ve mimarlarımız aracılığıyla projelere dönüştürülmekte ve bu projelere bağlı kalınarak da parçaların üretimleri sağlanmaktadır. Üretilen parçaların arsa üzerine taşınabilmesi için gereken hizmetlerden firmamız sorumlu olmayıp, bu hizmetin ortaya çıkardığı maddi yükten müşterilerimiz sorumlu tutulmaktadır.

Prefabrik evlerin nakliyesinin ne tür araçlarla yapılabilmekte olduğuna yönelik bilgilendirmelerin yapılması yerinde olacaktır.

Prefabrik evin modüler parçaları arsa üzerine taşınmak amacıyla prefabrik evlerin nakliyesinin ne tür araçlarla yapılabildiğine açıklık getirmek amacıyla nakliye hizmeti olarak 10 Teker Kamyon, 40 Ayak Kamyon yada Tır ile yapılmaktadır.

METREKARELERE GÖRE TAŞINMA NASIL YAPILIYOR ?

40m² ile 60m² arasında 10 Teker,
60m² ile 90m² arasında Kırkayak,
90m² ile 160m² Tır ile nakliyesi yapılmaktadır.

Müşterilerimiz istekleri dâhilinde bu seçenekleri kullanarak prefabrik evlerin nakliyesini biz yapabilmekteyiz. Firmamız, müşterilerinin bu ihtiyaçlarına da çözüm üretmiş olup, hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Prefabrik evlerin nakliyesinin ne tür araçlarla yapılacağına karar verme sorumluluğu dolayısıyla müşterimize aittir.

Prefabrik evlerin nakliyesinin ne tür araçlarla yapılabileceği konusunda kararlar almadan önce prefabrik evlerin modüler malzemelerinin kaplayacağı ortalama alan nedeniyle taşımada kullanılacak aracın büyüklüğü ve kapasitesi önemlidir. Ortalama olarak 90 metrekarelik evin taşınabilmesi için yedi metre ahşap kasalı bir kamyon yeterli gelebilmekte beraber, taşınacak malzemenin ağırlığı ise yedi dokuz ton arasında değişmektedir.

Prefabrik Evlerin Nakliyesi Ne Tür Araçlarla Yapılmaktadır?” yazısında 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir