Prefabrik Yatakhane ve Öğrenci Yurdu

Prefabrik Yatakhane ve öğrenci yurdu günümüzde çok popüler evlerdir.

Daha önceden tasarlanmış bir mekânda beton zemin dökülerek planlanan ölçülerde fabrikadan hazırlanıp getirilen prefabrik yatakhane için uygun olan kapı, duvar, dubleks ev için kullanılacak gerekli malzemelerin hazırlanmasından ve kuruluma uygun konuma getirilmesine dayanarak bir araya getirilip monte edilmesinden ortaya prefabrik yatakhane meydana getirilmesidir. Yapılan malzeme gereği oldukça dayanıklı olduğundan yıpranması daha uzun tutacağından bütçeye zarar vermemektedir. Uygun zeminler hazırlandığı takdirde uygulanabilen ve kullanıcılarına büyük rahatlık sağlayan prefabrik yatakhane ister tek katlı istendiği takdirde de çok katlı olarak uygulanabilmektedir. Prefabrik olarak birçok konut inşa edilebilmektedir. Konut dışında hastane, ofis, şantiyeye uygun yapılar, havuzlar ve istenilen ve uygun zemin bulunabilecek her yerde prefabrik konutlar inşa edilebilmektedir. Yapılan bu yatakhaneler oldukça emek isteyen ve zahmetli çalışmalardır. Genel olarak betondan yapılan bir binalara göre çok daha fazla ekonomik olduğu söylenmektedir.

Prefabrik Öğrenci Yurdu sahipleri isterlerse zaman ısı ve ses yalıtımlı olarak da kullanılabilinir. Avantajlarına bakılacak olunursa, prefabrik yatakhane istediğiniz ölçülerde, yapacağınız yerin ölçülerine ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlatabilirsiniz. Daha önceden de kullanıcısına kaç liraya mal olacağı önceden belirlidir. Daha sonradan belirsiz harcamalarla karşılaşma olasılığı yoktur. Diğer yapılara oranla çok daha kısa süre yatakhanenizi oluşturabilirsiniz. Etkili avantajlarından biri ise doğal afetlere yani deprem ve zemin kaymalarına karşı daha dayanıklı yapılardır. Engellilere özel olarak istendiği gibi yapılabilinir. Prefabrik yatakhanelerin kullanım süresilerine bakılacak olunursa en az kırk sene ile altmış sene arasında kullanıma açık durumdadır. İstenilen mevsimde kullanılması için üretilmiş malzemeden inşa edilmektedir.  Piyasada ikinci el olarak da piyasası bulunduğundan satarken zarar edilmemektedir.

Prefabrik Yatakhane ve Öğrenci Yurdu için,

Bize Bu numaradan Hemen Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Prefabrik Yatakhane ve Öğrenci Yurdu” yazısında 2 düşünce

 1. F. Hekim diyor ki:

  İyi günler,

  500 m2 Arsa üzerine kaç m2 prefabrik öğrenci yurdu(yatakhane) inşa edebilir. Kaç odalı ve kaç kişilik odalar olabilir. Alternaifleriyle birlikte fiyatları kaça mâl olur. Bilgilendirme yaparsanız memnun olurum. Teşekkür ederim.

  Email ile dönüş yapılırsa memnun olurum.

  • yonetici diyor ki:

   Merhabalar,
   Kocaeli gebzedeyiz, Türkiyenin her yerine yapıyoruz, Anahtar teslim yapmıyoruz Kapı + Çatı + Pencere + iç boya + dış boya + elektrik su tesisatı ve montaj bize aittir.
   Beton + Parke + Fayans + Mutfak dolabı nakliye size aittir.
   Ürün detaylarına https://prefabrikevim.com adresinden
   ya da bizlere 0553 905 35 10 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir