Steel & Metal Home Builders in Turkey

İçindekiler

Türkiye’de Çelik ve Metal Ev İnşaatçıları

İdeal Prefabrik, Kocaeli Gebze’deki 20.000 m² fabrikasında 200’ü aşkın çalışanıyla Türkiye ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunmaktadır. Kocaeli Gebze’deki üretim tesislerinde. İdeal Prefabrik olarak bugüne kadar 45’ten fazla ülkede çalıştık. Tecrübeli bir çelik ev inşaatçısı firma ile çalışmak istiyorsanız sizin için en iyi seçeneğiz çünkü hedefimiz makine parkurunda sıfır hataya ulaşabilmektir. Kulağa harika geliyor değil mi? 🙂

Metal Ev Modelleri

Metal ev de üretebildiğimizi biliyor musunuz? İdeal Prefabrik uygun fiyatlı ve kaliteli çelik evler üretebilmektedir o yüzden böyle bir çözüm arıyorsanız sizin için en iyi seçenek olabiliriz 🙂 Çelik karkas evlerimizi görmek isterseniz fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Metal Evlerin Avantajları

Metal & Çelik Evlerin beton evlere göre birçok avantajı vardır. Öncelikle bu yapılar diğerlerine göre çok daha hafif olduğundan deprem sırasında veya sonrasında ciddi hasarlar meydana gelmez. Üstelik bu yapılar her türlü kaplamaya uygun olup, tasarım anlamında da müşterimizin istediğini gerçekleştirebiliyoruz. Çelik konstrüksiyon evlerin en büyük avantajları beton evlere göre çok daha kısa montaj süresine sahip olmalarıdır, bu sayede en uygun maliyetlerle modüler prefabrik eve sahip olabilirsiniz.

İdeal Prefabrik olarak çelik sera , çelik yetiştirme çiftliği, çelik uçak hangarı , çelik katlı otopark , çelik soğuk hava deposu , çelik binalar , çelik fabrikası , çelik depolar , çelik konstrüksiyon sanayi yapıları , çelik gibi endüstriyel çelik yapılar da üretebilmekteyiz. inşaat platformu ve çelik yapı spor tesisleri . Siz de bazı modelleri görmek ve bu yapılar hakkında daha fazla fikir sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz 🙂

Çelik Konstrüksiyon Modelleri

Çelik ev modellerimizden bazılarını görmek isterseniz fotoğrafa tıklayarak çelik & metal ev modellerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar projeye göre değişiklik gösterebilir ancak Türkiye standardında tüm modellerimizin fiyatları sitemizde yazılı olduğundan bütçenize uygun fiyat hesaplamasını yapabilirsiniz.

Daha fazla sorunuz varsa tüm detaylar için +90 553 905 35 10 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. (whatsapp & viber) bilgi@prefabrikevim.com.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir