Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Kaliteli yaşam alanlarının üretilmesini kendisine amaç edinmiş olan ideal prefabrik, prefabrik ev modellerinin yapısal özellikleri dâhilinden çeşitli prefabrik evlerin üretimini yapmaktadır. İdeal prefabrik, prefabrik ev modelleri içerisinde tek katlı prefabrik ev modellerinden çok katlı prefabrik ev modellerine hatta villalara kadar farklı tiplerde yapısal çeşitliliği bulunan üretim modellerine sahiptir. İdeal prefabrik tek katlı prefabrik evlerinin üretiminde farklı büyüklüklerde ve oda sayılarında prefabrik evlerin üretimini yapmakta olup, bunun dışında yemekhane, yatakhane gibi çeşitli amaçlarla kullanılan prefabrik yapıların üretimini de yapmaktadır.

Aynı zamanda prefabrik evler bulgaristanda da çok popülerdir.
Tek katlı prefabrik ev modellerimiz için aşağıda ki resme tıklayabilirsiniz.

Bizede hızlıca +90 553 905 35 10 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Tek katlı prefabrik evler için ;

Dubleks Prefabrik Evler için ; 

İdeal prefabrik’in üretimin yaptığı tek katlı prefabrik yapılar deprem gibi olası kötü durumlarda güvenlik açısından en üst düzeyde kontrolü sağlamaktadır. İdeal prefabrik tek katlı prefabrik ev modellerinin neler olduğu konusunda sorulan sorulara karşı prefabrik ev modellerine ait olarak öncelikle metrekare oranlarının farklılıkları verilebilmektedir. Bu açıdan tek katlı prefabrik ev modellerimizin metrekare oranlarının 49 metrekare ile 149 metrekare arasında değişen değerlere sahiptir. Bu anlamda firmamıza ait olan tek katlı prefabrik ev modelleri nelerdir ?

Bulgaristanda ya da yurtdışında prefabrik ev yaptırmak ne kadara mal olur ? yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Tek katlı prefabrik ev modellerinin neler olduğu konusuna açıklık getirmek amacıyla ilk olarak 49 metrekarelik  prefabrik ev modeli 2+1 oda sayısına sahip olup, yayla ve tatil evleri için uygun bir modeldir. Öte yandan 53 metrekarelik ev modeli ise estetik açıdan konforlu konaklama imkânı sunmaktadır. İdeal prefabrik firması olarak üretilen tek katlı prefabrik ev modelleri sadece belirtilmiş olan prefabrik ev modellerinden ibaret olmayıp, 68 metre karelik prefabrik ev modeli en uygun ev tarzındadır, 78 metrekarelik ev modelidir.

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?” yazısında 4 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir