Yalova Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Yalova Prefabrik Ev Fiyatları

Yalova’da 1999 depremi sonrasında ilk prefabrik yapılar kurulmaya başlanmıştı. Ancak o zamanlar prefabrik konutlar afetzedeler için kurulmaktaydı. Günümüzde üretilen prefabrik yapıların kullanım amaçları ise zaman geçtikçe değişime uğramıştır. Prefabrik yapılar son teknoloji kullanılarak üretilmekte ve modern bir şekilde tasarlanmaktadır. Artık bu yapılar sosyal çevre ile uyumlu ve her ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmakta ve kısa sürede kurulumu yapılmaktadır.

Yaşam alanında sağlanan kolaylıklar prefabrik yapılar içinde geçerli olmaktadır. Özellikle bireylerin her türlü gereksinimi karşılayan prefabrik evlerde uzun süreli bir hayat sürmek mümkün olmaktadır. Ancak Yalova prefabrik ev fiyatları ile ilgili genel bir araştırılma yapılarak ev sahibi olmak gerekmektedir. Son yıllarda emlak piyasasının dalgalanması ve konut fiyatlarının artmaya devam etmesi birçok kişinin alternatif seçeneklere yönelmesini sağlamaktadır. Prefabrik yapılarda bu alternatif seçenekler arasında ilk sırada gelmektedir.

Betonarme yapılara oranla yaşanılması daha elverişli olan prefabrik evler, hem hafif malzemeler ile yapılmakta hem de kısa sürede kurulabilmektedir. Bu özelliği ile ön plana çıkan prefabrik yapılar, apartmanlar ile kıyaslandığında daha az uğraş ve daha az maliyet gerektirmektedir. Yalova’da prefabrik yapıların tercih edilmesinde etkili olan birçok faktör vardır. Ancak bu faktörler içerisinde en önemli olan bu yapıların depreme dayanıklılığı gelmektedir. 1999 depremi ve sonrasında yaşanan olaylarda büyük yaralar alan Yalova ili, sonraki yıllarda depreme dayanıklı olarak üretilen prefabrik yapıları tercih etmiştir.

Depremin yanı sıra ekonomik olarak da avantajlar sunan prefabrik yapılar, tarım ile uğraşan aileler içinde bir gereklilik olarak ortaya çıkmıştır. Şehir hayatının yanı sıra şehirden uzaktaki tarlalarda prefabrik konutlar üretildiğinde hasat dönemi boyunca bu bölgelerde kalmak mümkün olmaktadır. Ekonomik olarak uygun bir bütçe ile üretilen prefabrik yapılar, dağ, bahçe ve şehir merkezinde rahatlıkla kurulabilmektedir.

Yalova prefabrik ev fiyatları hem ekonomik hem de maliyeti düşük olduğundan arzu edilen alanlara kolay bir şekilde yerleştirilmekte ve kısa bir süre sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Hangi bölgeye ya da hangi sistemle kurulacağından bağımsız olarak hazır üretilen yapılara kısa sürede kavuşabileceksiniz.

PREFABRİK EV FİYATLARI 2022

* Fiyatlar fabrika teslimi olup yurtiçi için geçerlidir.

** Kdv hariç fiyatlardır.

Adım Adım bir prefabrik ev nasıl alınır ?

1. Adım ; Kocaeli Gebze’de bulunan Türkiyenin en büyük prefabrik ev fabrikamıza gelirsiniz.
2. Adım ; Numune evlerimizi ve fabrikamızı gezerek istediğiniz evin kararınızı verirsiniz.
3. Adım ; Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
4. Adım ; Peşin Ödemesi yapılır.
5. Adım ; Prefabrik Ev projesini yaptıracağınız yere bağlı mimarlık ofisine götürürsünüz.
6. Adım ; Mimarlık Ofisi projenizi ruhsat dosyası haline getirir ve belediye’ye sunar.
7. Adım ; Belediye onaylar ve size verilen beton planına uygun betonunuzu atarsınız.
8. Adım ; Prefabrik Ev saha alanınıza montaj ekibiyle beraber gelir.
9. Adım ; Prefabrik Ev Tarafımızca Kurulur. (Kapı,Çatı,Pencere,İç-Dış Boya,Elektrik ve su tesisatı, prizler lambalar ve sigorta kutusuna kadar yapılır.)
10. Adım ; Zemine ince bir şap atarsınız, üzerine parke ve fayans işçiliğini yaparsınız.
11. Adım ; Sonra Bizi ararsınız boya ve mastik silikon işçiliğimizi yaparız ve evden ayrılırız.
12. Adım ; Mutfak dolabınızı ve tüm mobilyalarınızı evinize koyarak yaz kış evinizde rahatlıkla oturabilirsiniz.

Bize 0553 905 35 10 ‘dan hızlıca whatsapp ‘dan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir