İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Çankırı Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Çankırı’da kendinize ait bir ev arıyor, bulamıyor musunuz? Ev fiyatları hakkında yaptığınız araştırmalar evlerin bütçenize uygun olmadığını mı gösteriyor? Bu durumda beton bir apartman dairesi almaktansa prefabrik bir ev alayım diye mi düşünüyorsunuz?

Bu durumda Türkiye’nin her yerine hizmet veren firmamız sizin için de büyük titizlikle bir ev planı oluşturacaktır. Tek sınırımızın sizin hayal gücünüzün gittiği yer ve bütçeniz doğrultusunda belirlenen seçenekler olması sebebi ile standart yapı firmalarından farklılık göstermekteyiz. Size istediğiniz evin tasarımını yapma imkânı veren ve bütün her şey planlandıktan sonra 1 hafta 10 gün gibi bir sürede evlerinizi tamamlayan firmamız, size her açıdan rahat edebileceğiniz ve iklim şartlarına karşı dayanıklı bir barınak inşa etmektedir.

Bu doğrultuda prefabrik ev fiyatları Çankırı için size bütün planı oluşturduktan sonra net bir rakam çıkarmaktayız. Çankırı’nın soğuğuna dayanıklı, özel yalıtımlı yapısı ile zevkinize uygun, içinize sinen üstelik piyasadaki birçok evden daha uygun bir fiyatla sahip olacağınız bir prefabrik ev size kullanım açısından birçok avantaj sağlamaktadır. İsteğiniz dâhilinde evinizi büyütmek ya da içinde tadilat yapmak da mümkün olmaktadır.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: çankırı prefabrik ev