İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

Çorum Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Şehir merkezinde ya da şehre yakın bir konumda kendine ait müstakil bir ev hayali kuranlar için prefabrik evler en ideal yapı modellerinden oluşmaktadır. Şehir yapısına uygun modern görünümleri yanında bahçeli bir ev dahi olabilen prefabrik evler Çorum şehir tarzına yeni bir görünüm kazandırmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Çorum sayesinde uygun fiyatlar ile sahip olunan bu evler son zamanlarda pek çok Çorumlu tarafından tercih edilmektedir.

Çorum içinde ya da yakınında özellikle soğuk kış mevsiminde huzurlu ve sıcak bir ev arayanlar prefabrik evler ile tanıştıktan sonra aradıkları huzura kavuşmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Çorum bu evler için 40 bin liraya kadar düşük bütçeye sahip olmayı yeterli görmektedir. Şehir merkezinde fakat düşük bütçeli bu evler herkesi hayallerinin ötesine taşımaktadır.

Lüksü sevenler ve müstakil bir evde konforlu bir hayat yaşamak isteyenleri için ise 100 ile150 bin lira arasında bir bütçe yeterli gelmektedir. Prefabrik ev fiyatları Çorum  incelendiğinde bu evlere en uygun fiyatlar ile ulaşılmaktadır.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Çorum Prefabrik Ev