İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.
82 m2 Dubleks Prefabrik Ev

Çanakkale Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Çanakkale’de şehre yakın bir yerde oturmak isteyenler fakat kendine ait müstakil bir ev hayali kuranlar genelde prefabrik evler tercih etmektedir.  Modern görüntüsü ile şehir hayatinin bütünleyicisi olan prefabrik evler, kullanışlı tasarımları ile kullanıcılarını rahat ettirmektedir. Prefabrik ev fiyatları Çanakkale alıcılara 40 bin lira gibi cüzi rakamlarla bile prefabrik evler sunmaktadır.

Çanakkale’nin yumuşak ikliminde gayet korunaklı bir yapısı bulunan prefabrik evler yalıtımı ile kullanıcılarını yaz sıcaklarında bile rahat ettirmektedir.  Rahat ve konforu sevenler ve apartmanlardan çok kişi ile iletişimde bulunmak zorunda kalmayanlar için prefabrik evler en iyi tercihtir. Prefabrik ev fiyatları Çanakkale sayesinde 100 bin lira gibi bir rakama son derece lüks bir ev sahibi olmak mümkündür.

Uygun fiyatları,  dayanıklı yapıları,  kullanışlı ve konforlu kullanımı,  estetik görüntüsü ile prefabrik evler,  son zamanlarda Çanakkale ve çevresinde oldukça fazla şekilde talep görmektedir. Prefabrik ev fiyatları Çanakkale bu evlere sadece Çanakkalelileri değil ülkemizin pek çok şehrinden kullanıcıları en uygun fiyatlar ile ulaştırmaktadır.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: Çanakkale Prefabrik Ev