İndirim!
Orijinal fiyat: 614.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 584.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 349.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 329.900,00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 644.900,00 ₺.Şu andaki fiyat: 614.900,00 ₺.

İstanbul Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Prefabriğin kelime anlamı olarak bakıldığında birçok parçası hazırlanarak birleştirilerek kurulur hale gelmiş durumudur. Prefabrik kelimesi aslında Türkçe kökenli bir kelime değildir. Dilimize İngilizceden gelmiştir ve parçaları önceden hazır olmak manasında kullanılmaktadır. Peki prefabrik ev istanbul nedir sorusuna verilecek en güzel cevap ise, bir evin parçalarının kapısının penceresinin ve tabi ki en önemli noktası duvarlarının dahi kurulum için fabrika tarafından hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu parçaların bir araya getirilmesi için gerekli olan beton zeminin daha önceden ölçülmüş ve getirilen prefabrik ev için gerekli olan malzemelere uygun bir büyüklük ve zeminde olması gerekmektedir.

Daha önceden belirlenen bir mekânda beton zemin dökülerek planlanan ölçülerde fabrikadan hazırlanıp getirilen prefabrik ev istanbul için uygun olan kapı, duvar, pencere ve gerekli malzemelerin hazırlanmasından ve kuruluma uygun konuma getirilmesine dayanarak bir araya getirilip monte edilmesinden ortaya prefabrik ev meydana getirilmesidir. Uygun zeminler hazırlandığı takdirde uygulanabilen ve kullanıcılarına büyük rahatlık sağlayan prefabrik evlerin ister tek katlı istendiği takdirde de çok katlı olarak uygulanabilmektedir. Prefabrik olarak birçok konut inşa edilebilmektedir. İster ev isterseniz hastane, ofis, şantiyeye uygun yapılar, havuzlar ve istenilen ve uygun zemin bulunabilecek her yerde prefabrik konutlar inşa edilebilmektedir. Yapılan bu konutlar oldukça emek isteyen ve zahmetli çalışmalardır. Genel olarak betondan yapılan bir konuta göre çok daha fazla ekonomik olduğu söylenmektedir.

Avantajlarına bakılacak olunursa, prefabrik ev istanbul istediğiniz ölçülerde, konutu yapacağınız yerin ölçülerine göre hazırlatabilirsiniz. İhtiyacınız neyse ona göre hazırlatabilirsiniz. Betonarme yapılara oranla çok daha kısa süre evinizi oluşturabilirsiniz. Bir diğer büyük avantajı ise doğal afetlere yani zelzele, deprem ve heyelanlara karşı daha dayanıklı yapılardır. Prefabrik konutlarda balkonlar, pencereler istenildiği yerde konulabilmektedir. Görünüm seçeneklerinin oldukça fazla olmasından dolayı istediğiniz görüntüde bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabriklerin dayanma süresilerine bakılacak olunursa en az kırk sene ile altmış sene arasında değişmektedir. Bilinen prefabrik ev anlayışından öte, hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılmak üzere hazırlanan bu yapılar oldukça konforlu bir yapı olmak üzere kullanıcılarına sunulmaktadır.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Tags: İstanbul Prefabrik Ev