2023’te Prefabrik Ev Nasıl Yapılır ? Prefabrik Ev Satın Alma Süreci

İçindekiler

2023’te Prefabrik Ev Nasıl Yapılır ? Prefabrik Ev Satın Alma Süreci

Merhabalar, bu blog yazısında 2023’te prefabrik evleri nasıl yaptığımızı ve prefabrik ev satın alma sürecinden bahsetmekteyiz.

Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?
1 ) Kocaeli Gebze’de ki Türkiye’nin en büyük prefabrik ev üreten fabrikası olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.
2 ) Numune evlerimizi ve fabrikamızı gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
3 ) Ev Sözleşmemiz yapılır, size zemin betonu ve proje planları verilir.
4 ) Ödeme %80 sözleşmede, %20 kurulumda peşin yapılır.
5 ) Prefabrik Ev projesini belediyeye bağlı mimarlık ofisine götürürsünüz.
6 ) Mimarlık Ofisi projenizi ruhsat dosyası haline getirir ve Belediye’ye sunar.
7 ) Belediye onaylar ve size verilen beton planına uygun betonu atarsınız.
8 ) Prefabrik Eviniz kurulum alanına montaj ekibiyle beraber gelir. Not: Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj ekibi masrafları (yemek – konaklama) hesaplanıp fiyata eklenir.
9) Prefabrik Ev tarafımızca Kurulur. (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar bize aittir.)
10 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliğini yaptırırsınız.
11 ) Bizi ararsınız boya, mastik ve silikon işçiliğini yaparız.
12 ) Mutfak dolabınızı ve tüm mobilyalarınızı evinize koyarak yaz kış evinizde rahatlıkla oturabilirsiniz. Not: Evde ısı ve ses yalıtımı vardır.

Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar bize aittir.

Zemin betonu + ince şap + parke + fayans + mutfak dolabı ve vitrifiye ürünleri size aittir.
Nakliye ve Montaj ekibi masrafları (yemek + konaklama) hesaplanıp fiyata eklenecektir ya da müşterimiz organize edebilmektedir.

1 yıl montaj garantimiz, 10 yıl servis garantimiz vardır. Prefabrik yapılarımızın ömrü ortalama 50 yıldır. Duvar panelleri arasındaki 16 dansti yoğunluğundaki strafor, ve çatı izolasyonu için kullanılan mineral cam yünü, normal betonarme binadan çok daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Standart duvar yüksekliğimiz 280 cm. Evlerimiz geniş ve ferah bir görüntü sunmaktadır. Satış yoğunluğundan dolayı stoklarda çizgili veya ahşap desenli betopan olamayabiliyor o zaman düz desenli betopan üzerinden hesaplama yapılabilmektedir. Prefabrik evlerin deprem konusunda en sağlam yapılar olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kampanyalı prefabrik model ve fiyatları

Deprem bölgesi için özel hazırlanan evlerimiz 2.50 m tavan yüksekliğine sahip düz betopanlı ekonomik prefabrik evlerimizdir.

Deprem bölgesi için hazırlanan prefabrik model ve fiyatları

Daha modern yapılar hale gelebilen ama izolasyon ve dayanıklılık açısından prefabrik evlerimize çok benzer olan Çelik Ev Model ve Fiyatlarımıza ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Prefabrik ev kurulum videosu

Bizlere bilgi@prefabrikevim.com mail adresimizden veya 0553 905 35 10 & 0553 900 35 10 telefon numaralarımızdan temasa geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir