Alüminyum Bahçe Çit Fiyatları

Alüminyum bahçe çiti, kaynak veya herhangi bir işlem yapılmadan sökülüp takılan, alüminyum alaşımlarından üretilmiş malzemelerden yapılan bir çit çeşididir. Çit malzemeleri, bahçe, okul, spor tesisi ve konut alanlarında sıklıkla kullanılır. Koruyucu özelliklere sahip olan çitler, bölgenin sınırlandırılmasına yardımcı olur.

Alüminyum bahçe çitleri, hammaddesi alüminyum olan alaşımlardan üretildiği için yüksek bir esnekliğe sahiptir. Aynı zamanda darbelere karşıda dayanıklı ürünlerdir. Bu tarz çitlerin korozyonlara karşı da direnci bulunur. Bu sebepler kullanım alanları oldukça geniştir. Ayrıca bu çit çeşitlerinde birbirinden farklı detaylar bulunur ve bu görsel estetiğin yanı sıra bakım kolaylığı da sağlar. Alüminyum çitler yalnızca avantajları ile ön plana çıkmaz. Alüminyum bahçe çit fiyatları hakkında da uygu bütçeden söz edilebilir.

İçindekiler

Alüminyum Bahçe Çiti Kullanmanın Avantajları

Alüminyum malzemesinden üretilen bahçe çitleri pek çok avantaja sahiptir. Bu tarz malzemeden tasarlanan çitler, pratiktir ve kullanıldıkları alanları birçok açıdan kullanışlı bir şekle sokar. Kullanışlı ürün olmalarının yanı sıra kullanıcı deneyimini hissettiren araçlardır. Bahçelerde sıklıkla tercih edilen çitlerin sunduğu faydaları şöyle sıralayabiliriz;

 • Alüminyum maddeler oldukça dayanıklı olduğundan büyük veya küçük çit malzemeleri açık alan güvenliği için oldukça kullanışlıdır.
 • Kullanışlı ve dayanıklı olmalarının yanı sıra estetik bir görsel oluşturur.
 • Bu bahçe çitleri kullanıldığında dışarıdan görülme olasılığı en aza iner.
 • Bahçelerde meyve ve sebze yetiştiriliyorsa bu ürünleri korumada oldukça etkilidir.

Alüminyum Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları

Alüminyum bahçe çit fiyatları arasında çit modellerinden kaynaklı ücret aralıkları bulunabilir. Bahçe çitlerinin santimetresine göre fiyat aralıklarında değişimler meydana gelebilmektedir. En bilinen alüminyum bahçe çitler arasında evim alüminyum modeller ön plana çıkar. Bu bahçe çit modellerinin fiyat aralıklarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Evim metal ayaklı PVC bahçe çiti (60 cm) fiyatı: 513,000 TL
 • Evim ışıklı alüminyum ayaklı PVC bahçe çiti (60 cm) fiyatı: 529,000 TL
 • Evim alüminyum ayaklı PVC bahçe çiti (80 cm) fiyatı: 577,000 TL
 • Evim ışıklı alüminyum ayaklı PVC bahçe çiti (80 cm) fiyatı: 595,000 TL
 • Evim alüminyum ayaklı PVC bahçe çiti (100 cm) fiyatı: 650,000 TL

Tüm detaylar için 0216 421 35 10 ‘dan ya da 0553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Bahçe Çit Fiyatları” yazısında bir düşünce

 1. Metin içmez diyor ki:

  Merhabalar yukarıda belirttiğiniz bahçe çit fiyatlarını söylemi yorumlamalıyım: 60 cm yükseklik ,metal ayak ,PVC bahçe çiti metre tülü 513 tl.
  Komple alüminyum ÇİT fiyatlarınız nasıl.
  Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir