Alüminyum Kapı Fiyatları

Alüminyum Kapı Fiyatları

Alüminyum kapılar, farklı iklim şartlarına dayanıklı ve arzu edilen ölçülerde üretilebilen kapı çeşitleridir. Pek çok iş kolunda tercih edilen sistemler olduğu gibi ev ve konutlarda da sıklıkla kullanılır. Alüminyum doğrama işlemleri ile elde edilen alüminyum kapılar, pencere sistemleri ile uyumlu bir görünüm sağlar.

Estetik bir görünüm sağlamak istenen evlerde ve iş yerlerinde kullanılan alüminyum kapılar, oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve yüksek ısıya dayanan özellikleri sebebi ile her zevke hitap edebilir. Alüminyum kapı sistemlerinin bakımları oldukça pratik bir şekilde yapılır. Bu maddenin doğası gereği kimyasal etkilere karşı yüksek bir dirence sahip olduğu söylenebilir. Ayrıca alüminyum kapılar yangın yönetmeliğine en uygun malzemelerdir. Isı dayanıklılığı yüksek olduğu için yangın sırasında kıvılcım çıkarmaz ve koruma sağlar. Bu özelliklere sahip alüminyum kapı fiyatları ise birçok açıdan çeşitlilik gösterir.

İçindekiler

Alüminyum Kapıların Kullanım Alanları

Alüminyum kapılar farklı alanlarda kullanım imkânı sağlamaktadır. Kapılar kullanılacak alana göre en iyi şekilde seçilmelidir. Ev ve işyerlerinde kullanılan alüminyum kapılar birçok özelliğe göre farklı şekillerde kullanılabilir. Alüminyum kapıların kullanıldıkları alanlar genel olarak dış bölgelerdir. Bunun sebebi ise dış koşullara karşı dayanıklı ve koruyucu olmasıdır.

Dış alanların yanı sıra iç tasarımda da kullanılan alüminyum kapılar, farklı estetik görüntülerin ortaya çıkmasına etki edebilir. Ancak iç tasarımlarda kapı modelleri için boyama işlemleri yapılabilir. Böylece farklı renk kullanım imkânı ortaya çıkabilir.

Alüminyum Kapıların Piyasa Fiyatları

Alüminyum kapı fiyatları skalası oldukça geniş olmakla birlikte birçok faktörden etkilenebilir. Kapı fiyatları oldukça geniş bir kapsama bağlıdır. Kullanılan alana göre seçilecek olan kapı fiyatları farklılaşmaktadır. Alüminyum sürme kapı sistemleri standart olan kapı sistemlerine göre daha yüksek bir fiyat aralığına sahiptir.

Çevre dostu olan alüminyum kapı sistemlerinin fiyatları, kapı şekilleri, modelleri ve içerisinde bulunan alüminyum malzeme oranına göre değişmektedir. Bu tarz kapılar günümüzde oldukça fazla popülerleştiği için kapı fiyatları artmaktadır. En sık tercih edilen kapılar arasında olan alüminyum kapılar, estetik görüntüleri ile evlerde ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

Tüm detaylar için 0216 421 35 10 ‘dan ya da 0553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir