Alüminyum Doğrama Fiyatları

İçindekiler

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Alüminyum doğrama işlemleri farklı uzunlukta olan alüminyumların kesilmesi ve bu ürünlerin kapı, pencere ve benzeri sistemlere işlenmesidir. Alüminyum doğrama yöntemleri ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak üretilebilmektedir. Alüminyum malzemeler pek çok avantaj sunar ve kapı ve pencerelerin doğranması işlemlerinde alüminyum tercih edilir.

Alüminyum doğrama işlemlerinin tercih edilmesinin sebebi estetik bir görüntü ortaya çıkarmasıdır. Ayrıca dekoratif olarak da kaliteli bir görüntü ortaya çıkarır. Tüm cisimlere uyum sağlayan özellikleri sayesinde birçok seçenek sunar. Bu doğrama işlemlerinin sık tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise alüminyumun uzun ömürlü olmasıdır. Ayrıca alüminyum doğrama fiyatları bütçe dostudur ve her bütçeye uygun olarak yapılmaktadır.

Alüminyum Doğrama İşlemlerinin Öne Çıkan Yönleri

Alüminyum doğrama işlemlerinde hassaslık ön plandadır. Bundan dolayı hassas ölçüler ile yapılan yöntemler sonucu estetik tasarımlar ortaya çıkabilir. Tasarım yönleri oldukça dikkat çektiği için sıklıkla tercih edilir. Bunların yanı sıra alüminyum doğrama dayanıklı işlemlerdir. Ayrıca dayanıklılığının yanı sıra alüminyum bakım işlemleri de oldukça kolaydır.

6-7 ayda bir alkalin deterjanlar ile temizlenmesi gereken alüminyum doğrama, kimyasal etkilere kolay bir şekilde maruz kalmamaktadır. Tüm bu özelliklere ek olarak alüminyum doğrama çevrecidir ve geri dönüşümü sağlanan malzemelerden olduğu için en fazla kullanılan yöntemlerdir. Geri dönüşümü sayesinde enerji tasarrufu yapılabilir. Ayrıca yangın gibi durumlara dayanıklı olduğundan kalabalık alanlarda kullanılabilir.

Alüminyum Doğrama Fiyatları Nelerdir?

Alüminyum doğrama fiyatları ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak değişkenlik gösterir. Fiyatları şu şekillerde sıralanabilir;

  • Isı yalıtımlı seri alüminyum doğrama fiyatı: 50-65 TL arasında değişir.
  • Kanat aksesuar 100 TL, kapı 160 TL, sürme seri aksesuarları 600 TL’dir
  • Çift açılım aksesuar 160 TL, kaldır ve sür mekanizma sistemleri 650 TL’dir.
  • Sürme kapı fiyatları 120 TL, diğer sürme seri fiyatları ise 420 TL’dir.
  • Isı yalıtımsız doğrama fiyatları, sürme seri 45-50 TL, seri aksesuar 55 TL, Aldoks seri 30-40 TL, aldoks seri aksesuar fiyatı 50-60 TL’dir.
  • C60 seri fiyatı 40 TL, c60 serisi aksesuarlarının fiyatı ise 75-80 TL arasındadır.

Tüm detaylar için 0216 421 35 10 ‘dan ya da 0553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir