Belçika Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Prefabrik Ev Belçika

Prefabrik yapılara son yıllarda yurt içi ve yurtdışından aşırı bir talep olmaktadır. Bu durumun en önemli sebebi ise prefabrik yapıların her iklime ve zemin yapısına uygun olarak üretilmeleridir. Soğuk veya sıcak iklim fark etmeksizin tüm yerler için rahatlıkla üretilen prefabrik evler, rahat bir kullanım vaat ettiği içinde tercih edilmektedir. Prefabrik yapılar, klasik betonarme yapılara göre daha güvenli ve söküp takılabildikleri için başka şehirlere veya ülkelere nakledilebilmektedir.

Prefabrik ev Belçika ülkesinde de bu özellikler dikkate alınarak üretilmektedir. Belçika’da üretilen veya yurt içinde üretilip daha sonra Belçika’ya nakledilen prefabrik evler, lüks ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Prefabrik evlerin kullanımları klasik yapılar ile aynı işlevi görmektedir. Özellikle prefabrik evler estetik ve esnek bir yapıda üretildikleri için arzu edilen her bölgeye rahatlıkla taşınabilmektedir. Bu durumdan dolayı, Belçika ve benzeri ülkelerden prefabrik ev talepleri her geçen gün artmaktadır.

 

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Numune evlerimizi ve fabrikamızı  yada showroom u  gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme %80 sözleşmede, %20 yükleme öncesi peşin yapılır.
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Belçika Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Belçika ve diğer Avrupa ülkelerine nakledilen prefabrik yapılar, çevre dostu, depreme dayanıklı ve özel yalıtımlı olmaktadır. Özel yalıtımları sayesinde yazın serin ve kışın sıcak bir ortama sahip olmaktadır. Prefabrik yapılar, çelik, ahşap veya metalden üretilmekte ve kurulumları kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Belçika gibi Avrupa ülkelerinden sürekli olarak talep edilen prefabrik yapılar, ekonomik anlamda betonarme yapılara göre daha az maliyete sahiptir. Maliyetinin düşük olması talep arzının artmasına sebep olmaktadır. Ayrıca bu yapıların tercih edilmelerindeki bir diğer faktör ise ısı yalıtımlarının ve enerji tasarrufunun en iyi şekilde yapılmasıdır.

Klasik evler ile aynı işlevi görmekte olan prefabrik yapılar, hızlıca üretilmelerinin ve kurulmalarının yanı sıra teknolojik imkânlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Bundan dolayı bu yapıların içerisinde her türlü lüks ve konfora sahip olmak mümkün olacaktır. Sunduğu bu avantajlar dolayısı ile prefabrik ev Belçika ve diğer ülkelerde popülerleşmeye başlamıştır.

Şehir hayatının karmaşıklığından kaçmak ve doğal bir ortamda yaşamayı tercih edenler için prefabrik evler ön plana çıkmaktadır. Ayrıca bu yapılar içerdikleri malzemeler dolayısı ile hafif yapılardır ve arzu edilen bölgelere nakledilerek rahatlıkla kullanılabilmektedir.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir