Cezayir Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Cezayir Prefabrik Ev Fiyatları

Son yıllarda artan prefabrik konut talepleri neticesinde Afrika kıtasında yer alan ülkelerde prefabrik yapılar inşa edilmeye başlanmıştır. Prefabrik yapıların yurt dışında bu denli talep edilmesinin en önemli sebebi hızlı kuruluma ve kullanışlı bir sisteme sahip olmasıdır. Üretim kalitesi, hızlı üretim teknolojisi ve hızlı ve kolay nakledilme özelliklerinden dolayı prefabrik yapılar sıklıkla tercih edilmektedir.

Prefabrik yapıları tercih eden ülkelerden birisi de Cezayir olarak ön plana çıkmaktadır. Prefabrik ev Cezayir gibi Afrika ülkelerinde iklim ve zemin koşulları göz önüne alınarak üretilmektedir. Yalnızca ev olarak değil aynı zamanda okul, hastane, market ve temel ihtiyaçlara uygun olarak da prefabrik yapılar tasarlanmaktadır.

 

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Numune evlerimizi ve fabrikamızı  yada showroom u  gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme %80 sözleşmede, %20 yükleme öncesi peşin yapılır.
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Cezayir Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Cezayir’de prefabrik yapıların üretimleri yapılabildiği gibi Türkiye’den yurt dışına deniz yolu ile prefabrik yapıların taşınması işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Prefabriklerin üretiminin yapıldığı tesislerde demonte olarak hazırlanan prefabrik evler, deniz yolu aracılığı ile Cezayir’e taşınmakta ve bu yapıların kurulumları kısa sürede yapılmaktadır.

Cezayir’de üretimi yapılan veya demonte olarak kurulan prefabrik evler genel olarak lüks avantajları içerisinde barındırmaktadır. Prefabrik yapılar, hızlı, kullanışlı ve konforlu olmalarının yanı sıra tüm ihtiyaca yönelik lüks bir içeriğe de sahip olmaktadır. Ayrıca Cezayir gibi sıcak Afrika ülkelerine prefabrik konut üretimi yapılacaksa bazı unsurlara dikkat etmek gerekmektedir.

Bir prefabrik yapıda olması gereken en önemli özelliklerden birisi ısı yalıtımlarıdır. Isı yalıtımları kış şartlarının zor geçtiği ve yaz sıcaklığının yüksek derecede yaşandığı yerlerde oldukça özen gösterilmesi gereken bir konudur. Isı yalıtımları doğru bir şekilde yapılmış bir prefabrik evde hem yazın hem de kışın rahat ve konforlu bir şekilde yaşamak mümkün olmaktadır.

İklim ve hava şartları bir prefabriğin üretilmesine etki eden faktörlerdendir. Prefabrik evler genel olarak her türlü iklim ve hava şartına uygun olarak tasarlansalar bile bazı bölgelere özel olarak üretilmeleri de gerekmektedir. Bu yerlerden birisi de sıcağın oldukça fazla olduğu Afrika kıtalarıdır. Prefabrik ev Cezayir ülkesinde bu durumlar göz önüne alınarak üretimi gerçekleştirilen yapılardır. Ancak prefabrik yapıların üretim aşamaları sadece bununla sınırlı olmamakta ve birçok etken göz önüne alınarak yapılar tasarlanmaktadır.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Cezayir Prefabrik Ev Fiyatları” yazısında 6 düşünce

  1. TAYEB BEY Ahmed diyor ki:

    Bonjour. Très intéressé par votre produit. Si vous avez un représentant en Algérie, prière me communiquer ses liens de contact? Mersi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir