Camekan Balkon Fiyatları ve Modelleri

İçindekiler

Camekan Balkon Fiyatları ve Modelleri

Camekan balkon yapıları, raylı bir sistem içerisinde oluşturularak üretilen ve açılıp katlanmaya müsait sistemlerdir. Camekan balkonlar estetik bir görüntü vermesinin yanı sıra kullanışlı ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Bu balkon sistemlerinin en önemli özelliği ise daha geniş bir balkona kavuşmaktır. Evlerin görsel olarak değerini arttıran camekanlar, maddi olarak da evlerin fiyatlarını yükseltebilir. Cam balkon fiyatları uygulama yapılacak alana göre ve kullanılacak olan malzemeye göre değişkenlik gösterebilir.

Camekan balkonlar evin yapısına herhangi bir zarar vermeden kullanılabilen yapılardır. Esnek bir yapısı olduğundan dolayı kullanım kolaylığı sunar ve geniş bir alan hacmi yaratır. Dış ortamlardan gelebilecek toz, gürültü, yağmur suları ve benzeri istenmeyen birçok şeyi ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ses ve ısı yalıtımı sağlayarak iç ve dış ortam dengesi kurulur. Camekanlar ekonomik bir bütçe ile yapılabilen yapılardır denilebilir.

Camekan Balkonun Sağladığı Yararlar

Şehir hayatı ve iş hayatının getirdiği stres ve sıkıntıları atmak için özel bir alan oluşturmak gayet normal bir durumdur. Camekan balkonlar aracılığı ile balkonlar asıl işlevlerini kaybetmeden kullanışlı olabilme özelliğini kazanır. Bu şekilde balkonlar özgür bir alan haline gelir.

Balkon yapısına herhangi bir zarar gelmeden estetik bir görüntü kazanabilmek camekan balkonlar sayesinde mümkündür. Özellikle evin balkonu camekan yapılara dönüştürüldüklerinde yağmur ve kar gibi doğal olaylardan etkilenme gerçekleşmez. Aynı zamanda camekanlar sayesinde toz, gürültü, kir, haşere gibi istenmeyen dış faktörlerden korunma sağlanabilir.

Camekan Balkon Fiyatlarının ve Modellerinin Piyasadaki Durumu

Camekan balkon fiyatları uygulanacak olan bölgeye göre değişse de yaklaşık olarak her bir işlem için belirli bir fiyat aralığı çıkarmak mümkündür. Camekanlar katlanır model yapılarından oluştuğu için genel bir fiyatlandırma aralığına sahiptir. Bu fiyatlar şöyle sıralanabilir;

  • PVC balkon katlanır model fiyatları: 3500-4000 TL
  • Alüminyum balkon katlanır model fiyat: 6000-7000 TL
  • Balkon katlanır model fiyat aralıkları: 4500-5000 TL
  • Alüminyum balkon model fiyatları: 5000-6000 TL

Camekan balkon fiyatları malzemeye göre farklı fiyat hesaplamaları içerir. Ancak alüminyum malzemesinin oranı PVC maddesinden daha yüksek fiyat aralığına sahiptir.

Tüm detaylar için +90 553 905 35 10 ‘dan whatsapp dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir