Dubleks Prefabrik Ev Fiyatları

Dubleks Prefabrik Ev Fiyatları Hayalinizde ki dubleks eve kavuşmak aslına bakarsanız çok basit. Bu noktada prefabrik evler size hem uygun hem de şık tasarımlar sağlıyor. Önceki dönemlerde tek katlı olarak inşa edilen bu yapılar büyük bir gelişim göstererek dubleks modelleri ile karşımıza çıkmakta. Hem şık hem de son derece uygun bu modellerde yıllarca bir yaşam sürebilir ve yeni bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Üstelik yeni bir mekân mı buldunuz toplayın evinizi yeniden o alana inşa ettirin. Hem taşınabilir olması hem de depreme karşı son derece dayanıklı olması sebebi ile bu ürünler oldukça tercih edilmekte. İnşaat hafriyat çalışmaları ile uğraşmak istemiyor iseniz, bütçenizi önden belirleyip evi inşa ettirmeden önce tam rakamlar ile masrafı bir kalemde toplayabilmek adına prefabrik evleri tercih edebilirsiniz.

Eğer hayalinizde bir dubleks prefabrik ev var ise ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Dubleks prefabrik ev fiyatları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir ve aklınızda ki soruların cevabını alabilirsiniz.

Dubleks prefabrik evlerin kalitesi doğrultusunda fiyatlar değişebilmektedir. Bu noktada dikkat edilecek ilk husus firmanın kalitesi, yapı malzemelerin kalitesidir. Bununla birlikte çatı malzemeleri, izolasyon malzemeleri ve duvar kalınlıkları ile birlikte dış cephe konusu prefabrik evlerde büyük önem taşır. Bu konular hakkında dikkatli davranmak son derece önem arz eder. Tüm bu noktalara değindikten sonra prefabrik ev fiyatlarına bakabiliriz. Dubleks evler genel olarak 90 metrekarelik bir yapı ile en küçük modeli hazırlanmaktadır. Ortalama olarak 90 metrekarelik bir dubleks prefabrik ev fiyatı 57.000 ile 60.000 TL arasında değişmektedir. 100 metrekare olan dubleks prefabrik ev fiyatı ise 60.000 ile 65.000 TL arasındadır. Eğer tercihiniz daha büyük bir prefabrik dubleks yapı ise 150 metrekareye kadar rahatlıkla dubleks prefabrik ev bulabilirsiniz. Bu evlerin fiyatı ise 80.000 TL ile 90.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma ortalama bir fiyatlandırmadır. Bu noktada daha düşük ve yüksek fiyatlar ile firmalar satış yapabilmektedir. Ancak kalite ve konfor açısından bu fiyatlar referans alınabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=Su7bw_krYPQ&t=125s

Dubleks Prefabrik Ev Fiyatları” yazısında 2 düşünce

 1. Aziz YILDIRIM diyor ki:

  150 metre kareye dubleks daire için fiyat nedir ve vade seçenekleri nelerdir bulunduğum bölgenin 3 kat imarı var müteahhitlere inat ettiğim için evimi kendim yapmak istiyorum arsanın metrekare si 244

  05331379449

  • yonetici diyor ki:

   Merhabalar,
   Sözleşme tarihi itibariyle sözleşme bedelinin %40’ı nakit, geri kalan %60’lık kısmı ise 30 ve 60 günlük 2 eşit taksitle çek veya senet şeklinde tahsil edilir. Daha uzun vadeler için iş ortağımız, Türkiye Finans Bankası’nın prefabrik konutlar için özel olarak sunmuş olduğu prefabrik konut kredisinden kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir