Prefabrik Ev Alırken verdiğimiz fiyatlara neler dahildir?

Prefabrik Ev Alırken Verdiğiniz fiyatlara neler dahildir konusunu merak etmenizden daha doğal bir olay bulunmamaktadır.

Prefabrik Ev Alırken Verdiğiniz fiyatlara neler dahildir ev yaptırırken nelere paranızı verdiğinizi ve ek olarak ücret ödeyip ödemeyeceğinizi tabi ki de öğrenmek isteyeceksiniz. Prefabrik evinizi yaptırırken ödemiş olduğunuz ya da size sunulan fiyata binanın malzemeleri dahil olmaktadır. Bu ev malzemelerinin içerisinde; duvar panelleri, çelik birleşim elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemeleri dahil olmaktadır. Aynı zaman da ödenen fiyata prefabrik evin dış kapısı, çelik kapı, prefabrik evin iç kapıları, prefabrik evin balkon kapıları, prefabrik evin pencereleri de bu fiyata dahil olmaktadır. Prefabrik evin camlarının takılması da fiyata dahil olmaktadır. Prefabrik evin iç ve dış boyalarının yapılması da vermiş olduğunuz fiyata dahil olmaktadır. Prefabrik evinizin içerisinde bulunan elektrik ve su tesisatı gibi işlerin yapılması da prefabrik evi alırken ödediğiniz fiyata dahil olmaktadır. Aynı zaman da elektrik ve su armatürlerinin verilmesi ya da takılması da fiyata dahil olmaktadır. Prefabrik evin lamba ve priz takılması da fiyata dahil olarak yapılmaktadır. Aynı zaman da tabi ki prefabrik evin montaj işlemleri ve ustaların ücretleri de bu ödemiş olduğunuz fiyata dâhil olmaktadır. Aslında durumu kısaca özetlemek gerekirse prefabrik ev yaptırırken vermiş olduğunuz fiyata istisnai durumlar hariç evinizin bir çok iş dahil edilmektedir.

Ancak ev ile alakalı olan işlerin içerisine alınması gereken izinler ve ruhsat gibi işler ve zemin betonu, parke seramik ve mutfak dolabı girmemektedir. Prefabrik evinizin ücreti sizden alınır ve kullanılabilir hale getirilerek teslim işlemi gerçekleştirilir.

Prefabrik ev alırken verdiğiniz fiyatlara neler dahildir sorusuna aslında hemen dahil olanlar ;

Konut Malzemelerinin İndirilmesi ve Montajı
Konut İç ve Dış Boya İşlerinin Uygulanması
Konut İç ve Dış Kapıların Montajı
Konut Pencerelerin Montajı (Çift Cam PCV)
Sıva altı elektrik ve su tesisatının çekilmesi
Elektrik Armatürlerinin Montajı
Duş Teknesi, Klozet, Lavabo ve Bataryaların Paket Halinde Müşteriye Verilmesidir.

Bize ulaşmak için ; 0553 905 35 10 ‘u arayabilirsiniz.

Prefabrik Ev Alırken verdiğimiz fiyatlara neler dahildir?” yazısında 2 düşünce

 1. Neşe iplikçi diyor ki:

  Antalya’nın yaylalarından birine 95 m2 lik tek katlı bir yayla evi yaptırmak istiyorum. Burada da Çelik konstrüksiyon evler yapan firmalar var. Ama çoğu hayal kırıklığı yaratıyor. Siz burada böyle bir imalatı kaça yaparsınız? M2 birim fiyatı yeterli. Ve benim istediğim proje olabilir mi, yoksa tip proje mi olmalı?

  • yonetici diyor ki:

   Türkiyenin en büyük prefabrik ev üreticisi olarak kalite konusunda problem yaşamayacaksınızdır.
   Detaylı bilgi için 0553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir