Hollanda Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Hollanda Prefabrik Ev Fiyatları

Hollanda’nın birçok şehrinde küçük yapılar yani prefabrik ev modellerini görmek mümkündür. Kent içlerinde yeni bir değişim yapan Hollanda, sosyal konut ihtiyacı için prefabrik seçeneklerini tercih etmektedir. Hollanda’nın büyük şehirlerinden birisi olan Rotterdam’da 3.000 adet prefabrik konut kurulum yapılarak sosyal konut ihtiyacının önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Bu tarz evlerin yapımına devam edilen süreçte acil durumlarda da kullanılmak üzere prefabrik evler tasarlanmaktadır.

Kısa vadeli olacak şekilde tasarlanan bu projede prefabrik evler, düşük maliyetli ve bir, iki kişinin kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Hollanda prefabrik ev fiyatları da bu hususlara göre farklılık gösterebilmektedir. Kısa süreli kullanımlar için tasarlanan bu yapılar, sade ve özenli tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Hollanda Prefabrik Ev Fiyatları 2023

Hollanda Prefabrik Ev Fiyat İçerikleri

Amsterdam ve Rotterdam gibi şehirlere yakın bölgelerde kurulan prefabrik evler, kaliteli malzeme ve içeriklerde oluşmaktadır. Temele gerek kalmadan kısa bir sürede arazilere yerleştirilen bu yapılar, aylık 417 Euro kira bedelinden oluşmaktadır. Farklı firmalar tarafından tasarlanan bu evler, kurulum maliyetleri de hesaplandığında yaklaşık olarak Avrupa’daki diğer ülkelerdeki fiyat aralıklarından alıcı bulabilmektedir. Prefabriklerin fiyatları genel olarak kullanılan malzeme, evin içerisinde bulunan ekstra özellikler, montaj işlemleri ve benzeri birçok faktöre göre belirginleşmektedir.

Hollanda prefabrik ev fiyatları yalnızca bu özellikler ile sınırlı değildir. Prefabriğin konumu, boyutu ve bahçesinin genişliği de fiyat içeriklerine etki eden unsurlardandır. Fiyatların belirlenmesinde firmaların söyleyeceği fiyat aralıkları önemlidir. Ayrıca Hollanda prefabrik üreticilerinin yanı sıra Türkiye’den giderek Hollanda’da prefabrik inşasına başlamakta fiyatların farklılaşmasına neden olmaktadır.

Hollanda’da Prefabrik Ev Nasıl Satın Alınmaktadır?

Yurtdışında prefabrik ev üretimi gerçekleştirmek ya da oturuma hazır prefabrik ev satın almak için bazı aşamalardan geçmeniz gerekmektedir. Bu aşamaları şöyle sıralayabiliriz;

 • Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?
  1 ) Showroomu gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
  2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
  3 ) Ödeme yapılır
  4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
  5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 140 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
  6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
  7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
  8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
  9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
  10 ) Gümrük işleri size aittir.
  11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
  12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
  13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir