Türkmenistan Prefabrik Ev Fiyatları

İçindekiler

Türkmenistan Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev üretimi için yurtdışından talep arzı olan bir diğer ülke Türkmenistan’dır. Türkiye ve Türkmenistan arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi için Türkiye, bu coğrafyada pek çok lüks prefabrik yapı inşa etmiştir ve etmeye devam edecektir. Prefabrik yapıların son yıllarda popüler olması ve sıklıkla tercih edilmesi ile prefabriklere ilginin daha da artabileceğini göstermektedir.

Prefabrik yapılara ilgisi olan ülkelerden birisi de Türkmenistan olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyadaki birçok ülkenin prefabrik yapıları tercih etmesinin belirli sebepleri vardır. Özellikle alternatif bir yaşam alanı fikrinin oluşması ile betonarme yapılar yerine prefabrikler daha ön plana çıkmaktadır. Konforlu, çevre dostu ve kaliteli malzemeler ile üretilen prefabrik konutlar yalnızca ev yapımı için değil birçok sektör içinde vazgeçilmez yapılar içerisinde yer almaktadır.

Yurt Dışı için Adım Adım Prefabrik Ev Nasıl Alınır?

1 ) Showroomu  gezerek istediğiniz evi seçersiniz.
2 ) Ev Sözleşmemizi yapılır, Size zemin betonu ve proje planları verilir.
3 ) Ödeme yapılır
4 ) Belediyenizden izinleri siz almanız gerekir.
5 ) Yapılacak olan şehre göre değişen Nakliye ve Montaj Fiyatı değişkenlik gösterir. ( Montaj için 1 usta gelir Günlük 120 Euro) Montaj Ödemesini kaç günlük isterseniz hesaplanıp Yarısı Peşin yarısı Montaj sonrası ödemesi olur.
6 ) Montaj ustasına yardımcı elemanları siz vermeniz lazım en az 4 kişi.
7 ) Verilecek Malzemeler . (Kapı + Çatı + Pencere + İç Boya + Dış Boya + Elektrik tesisatı + Su tesisatı + Prizler + Lambalar + Elektrik Armatürleri + Sigorta kutusuna kadar biz veriyoruz.
8 ) Zemine ince şap işçiliği ve üzerine parke ve fayans işçiliği size ait.
9 ) Boya, mastik ve silikon işçiliğini size ait
10 ) Gümrük işleri size aittir.
11 ) Nakliye fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterir.
12 ) Ödemeler EURO yada American Dolar Ödemesi Olmak zorunda.
13 ) Gümrükleme yapabilmek için ödemeyi yapan kişi adına fatura kesilir.

Türkmenistan Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik ev Türkmenistan coğrafyasında da ihtiyaçlara ve belirli özelliklere göre tercih edilmektedir. Uygun bir bütçe ayırarak kısa bir süre içerisinde arzu edilen prefabrik konutlara sahip olmak mümkündür. Klasik yapılara oranla hem daha ekonomik hem de daha kullanışlı olan prefabrikler evler günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Konforlu bir ev ortamının yanı sıra çalışma alanları, ofisler, hastane, okul, restoran ve benzeri birçok yer içinde prefabrik yapılar kullanılabilmektedir. Bu yapılar kolay taşınabildikleri için arzu edilen zeminlere kısa süre içerisinde kurulabilir. Yaşam alanı tercihleri gün geçtikçe değişmekte ve bu durumda prefabrik yapılara yönelmeyi sağlamaktadır. Değişen dünya şartları nedeni ile büyük bir bütçe gerektirmeden hazır bir yapıda yaşanabilir.

Prefabrik yapılar lüks bir şekilde inşa edildiğinde birçok yerde de kullanılabilir. Bu konutlardan toplu olarak yararlanıldığında ortaya estetik ve kaliteli görseller çıkmaktadır. Türkmenistan gibi ülkelerde yapılan prefabrik evlerde lüks ve donanımlı olarak üretilmektedir. Prefabrik ev Türkmenistan sınırları içerisinde her geçen gün çoğalmakta ve kalıcı sosyal konut parçaları olarak yerini almaktadır.

Prefabrik evler, yalnızca konut olarak değil, sosyal tesis, yemekhane, yatakhane ve benzeri kollarda da kullanıma uygundur. Ayrıca portatif olma özellikleri sebebi ile bu yapılar insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Sosyal yaşam ve hizmet sektöründe de oldukça fazla kullanılmaktadır.

+90 553 905 35 10 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir