İdeal Prefabrik Ev Fiyatları

İdeal Prefabrik Ev Fiyatları

İdeal ev, prefabrik evlerinin üretiminde kullanılan malzemeleri kendi fabrikasında üreten, Türkiye ve dünyada adını duyuran prefabrik fabrika, ev, ofis gibi yapıların üretimini yapan bir firmadır. İdeal Ev prefabrik ev fiyatlarını belirlerken müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, en iyi kalitede ve en uygun ekonomik koşullarda müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız ideal ev prefabrik, üretmiş olduğu tek katlı ve çift katlı prefabrik evleri imal ederken kalite, hizmet, garanti unsurlarını göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde seri üretim yapmaktadır. Firmamız, personelimiz fabrikamızdaki seri üretime ayak uyduracak nitelik ve donanımla beslenmiş yeterlikte olup, personeli ile ilgili işçilik ücretlerinin hesaplanmasında yıllık anlaşmalar çerçevesinde çalışır.  Prefabrik ev imalatında kullandığımız malzemeler toptan satın alımlarla tedarik edildiğinden dolayı müşterilerimize verdiğimiz hizmet bedellerinde değişiklik olmamaktadır. Müşterilerimizi prefabrik ev hakkındaki sorularına yanıt olabilmesi adına tek katlı ve çok katlı prefabrik ev fiyatlarımızı, modellerimizi ve teknik özelliklerini içeren prefabrikevim.com internet sayfamız bulunmaktadır.

Firmamızdan yapacağınız ürün alışverişlerinde ödemeler peşin olabileceği gibi, yapının siparişi alındığında  %40 ‘ı peşin,  geri kalan kısmı ise anahtar tesliminde 30 ve 60 günlük vade seçenekleriyle yapılabilmektedir. Firmamız prefabrik evlerinizi en az 30 gün en fazla da 60 gün içerisinde üretimini gerçekleştirmektedir.

1500 metre kare alana yayılmış olan dev ideal prefabrik ev, prefabrik yapı showromlarında fabrikamızda üretimini yapmış olduğumuz ürünleri sergilemekteyiz. Tek katlı ve çift katlı prefabrik evlere ait modellerimizi mağazalarımıza gelerek gözlemleme şansını kazanmış olursunuz ve bu arada istediğiniz nitelikteki evin maliyetinin, prefabrik ev fiyatları arasındaki hangi aralığa girdiğini de tespit etmiş olursunuz. Sizleri bekliyoruz.
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

İdeal Prefabrik Ev Fiyatları” yazısında 2 düşünce

  • yonetici diyor ki:

   Merhabalar, 2.80 Tavan Yüksekliği olan Ahşap Desenli 85 m2, 3+1 Standart Ev Fiyatı 248.900 TL dir.
   Kocaeli gebzedeyiz, Türkiyenin her yerine yapıyoruz, Anahtar teslim yapmıyoruz Kapı + Çatı + Pencere + iç boya + dış boya + elektrik su tesisatı ve montaj bize aittir.
   Beton + Parke + Fayans + Mutfak dolabı nakliye size aittir.
   Ürün detaylarına https://prefabrikevim.com/urun/31-kampanyali-prefabrik-ev/ adresinden
   ya da bizlere 0553 905 35 10 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir