Prefabrik Ev Teknik Özellikler Nelerdir?

Prefabrik Ev Teknik Özellikler Nelerdir?

Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmekten, yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine, 20 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermekte olan ideal prefabrik, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunan bir firmadır. İdeal prefabrik, prefabrike evler, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar, çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner üretimleri ile dünyanın birçok ülkesinde başarısı ile tanınan bir firmadır. Teknik ve kalitede ödün vermeyen firmamız prefabrik ev teknik özellikleri ile ayrıcalıklara sahiptir.

Örnek bir fiyat teklifidir, kullandığımız malzemeler isteğe göre değişebilir.

Ekstra bir üründür (rakımı yüksek soğuk ve yağış olan bölgelerde) osb+membran standartda da trapez sac bulunmaktadır.

İdeal prefabrik ev teknik özellikleri yönünden ülkemizin jeolojik yapısına uygun dayanıklı, sağlam ve güvenli evler üretmektedir. Deprem şartları bakımından değerlendirildiğinde etkin yer ivme kat sayısı A0=0,40 özelliklerine sahip, iklim şartları bakımından 3. İklim bölgesi hesaplanarak üretilen, montaj yerine göre değişen kar yükü değeri ortalama 90 kg/ m2 olan, rüzgâr hız değeri olarak 90 km/ saat hesaplaması temel alınan prefabrik evler üretmektedir.

İdeal prefabrik ev teknik özellikleri içerisinde yer alan yalıtım katsayıları da firmamızın evlerinin kalitesini artırmaktadır. Dış duvar ısı yalıtım katsayısı K: 0.45 Kcal/m²hC ( K: 0,53 W/m²K ), iç duvar yalıtım kat sayısı K: 0.44 Kcal/m²hC ( K: 0,51 W/m²K ) olan prefabrik ev teknik özellikleri bulunmaktadır. Bunun dışında prefabrik evlerimizin teknik özellikleri içerisinde hafif çelik malzeme olarak Erdemir 1311 ,(ST-37) standart dın en 10147-00, çinko kaplanarak galvanize edilmiş yapı çeliği kullanılmaktadır. Fıbercement ya da çimentolu yonga levha olarak ise yoğunluğu ~1300 kg/m³, Alev almaz (B1 DIN 4102 Part 1), ısı iletkenlik katsayısı ( λ10˚C kuru) bulunan prefabrik ev özelliklerimiz bulunmaktadır.  EPS (Strafor) olarak TS EN 13163 kullanılan prefabrik ev teknik özelliklerimizde ayrıca şase yük kapasitesi ve iki katlı binalar için 200 kg/m² olarak hesaplanmaktadır. Prefabrik evlerimizde çatı yalıtım kat sayısı olarak K: 0.39 Kcal/m²hC ( K: 0,43 W/m²K ) değerini temel almaktayız.
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 900 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir