Konteyner Fiyatları ve Modelleri

EN ÇOK TERCİH EDİLEN Konteyner Fiyatları ve Modelleri 

Hayatımızın birçok alanında modüler olan konteyner yapılara rastlamak mümkün ofislerde, kan alma merkezlerinde, sahil kenarlarında yemek yeme alanlarında, şantiyelerde ve daha sayabileceğimiz birçok alanda konteynerlar kullanılmaktadır. Kullanım türü, ihtiyaç ve isteklere göre birbirinden farklı özellikleri içeren konteyner yapılara daha yakından bakmaya ne dersiniz.

Konteyner nedir?

Konteyner yapılar birçok alanda kullanılan fabrikada insan elinin minimum seviyede değdiği ve bu sayede hata payının çok düşük olduğu, sökülüp takılabilen yapılardır. Ses ve ısı yalıtımı sağlayan bu yapıları birbirinden farklı alanlarda kullanabilir isteğinize göre kolay bir şekilde de yer değişikliği yapabilirsiniz.

Peki bu birçok alanda kullanılan konteynerların çeşitleri nelerdir?

Çok farklı amaçlar için kullanılan konteyner yapılar bünyesinde farklı işlevler taşıdığı için birçok farklı çeşidi vardır. Bunlar şu şekildedir.

  • Demonte konteynerlar : Adından de belli olacak şekilde montaj yapılmadan parçalı şekilde satışı olan konteynerdır. Bu konteyner türü genelde şantiye sahalarında oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Sadece inşaat şantiyelerinde değil, yol şantiyelerinde, maden çalışmalarında gibi farklı alanlarda da sıkça karşımıza çıkmaktadır.

  • Konteyner Fiyatları : Tekli konteynarlarda demonte konteynerlar gibi montaj olmadan sahada birleştirilen tek parça şeklinde ki konteynerlardır. İsteğe göre farklı odalar, duş, mutfak gibi alanların eklendiği konteyner tek parça olduğu için bu ada sahiptir.

  • Konteyner Yatakhane : Konteyner Yatakhane toplu grup tekli konteynerlara göre birden çok konteynerin birleştirilmesiyle oluşan yapılardır. Kullanıcı sayısının fazla olduğu durumlarda sıkça kullanılan bu konteyner türü genellikle yemekhane, yatakhane gibi şantiyelerde, askeriyelerde gibi alanlarda kullanılmaktadır.

  • Konteyner Yemekhane : Konteyner yemekhane daha çok inşaat şantiyelerinde işçilerin yemeklerini yediği hızlı ve taşınabilir yapılardır. 

  • Konteyner ev : Konteynerlar birçok avantajı bünyesinde taşıdığı için yaşama da oldukça uygun yapılardır. Tasarımı gayet konforlu bir evde bulunacak bütün avantajları sağlayan şekilde yapılan konteynerlar isteğe göre 2+1, 3+1 gibi farklı seçenekleri kullanıcıya sunmaktadır.

  • Konteyner Wc-Duş ve Tuvalet : Sosyal etkinlik alanlarında, şantiye alanlarında, film setlerinde ve benzer alanlarında sıkça karşımıza çıkan isteğe ve kullanıcıya göre içinde ki olanakları değişebilen konteyner türüdür.

  • Metropol konteyner : Adından da belli olacak şekilde şehir merkezlerinde halkın ihtiyacına göre taksi durağı, güvenlik gibi amaçlarla kullanılmak üzere üretilen konteynerlardır.

 

Tüm detaylar ve fiyatlar için +90 216 421 35 10 ‘dan ya da +90 553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir