Konteyner Yemekhane Fiyatları ve Modelleri

İçindekiler

Konteyner Yemekhane Fiyatları ve Modelleri

Konteyner yemekhane çeşitleri genel olarak şantiye ve kamp alanlarında tercih edilen ünitelerdir. İzni olmayan araziler üzerinde de geçici şekilde konumlandırılır. Bunların yanı sıra okul ve ofis gibi aktif olan yerler içinde yemekhaneler oldukça önemlidir. Bu tarz konteynerlerin işlevi diğer konteynerlere göre biraz daha farklı olabilmektedir. İnsanların barınma ihtiyacının giderilmesinden ziyade yemeklerin muhafaza edilmesi için üretilir.

Konteyner yemekhane fiyatları ve modelleri bu tarz yapıların sahip olduğu işlevsel özelliklere göre değişir. Genel olarak tek katlı ve iki katlı olarak tasarlanan bu yapılar, rahat ve konforlu bir ortam hizmeti sunar. Konteynerlerin ön tasarımları fabrikalarda yapılır ve kullanılacakları alanlarda birleştirme işlemleri yerine getirilir. Bulundukları yerin iklim şartlarına göre çatı takviyesi yapılabilir veya sökülüp tekrar monte edilebilir.

Konteyner Yemekhane Modelleri

Konteyner yapılar, fonksiyonel özelliklere sahip olduğundan dolayı birden çok farklı model uygulayarak kullanılabilir. Standart üretilen konteyner yemekhanelerinin yanı sıra talep edilen tasarımlara göre de konteyner yapılar çeşitlendirilebilir. Ancak genel olarak üretimi yapılan konteynerler tek kat veya iki katlı olarak tasarlanır.

Sandviç panel ve vidalı saç panel modellerinin öne çıktığı konteynerlerin pek çok çeşidi bulunur. Bu çeşitleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Tek oda ve mutfaklı konteyner yemekhane
  • İki odalı konteyner yemekhane
  • Tek odalı boş konteyner yemekhane
  • İki odalı ve mutfaklı konteyner yemekhane
  • Tek odalı boş konteyner yemekhane

Konteyner Yemekhane Fiyatları

Konteyner yemekhane fiyatları ve modelleri arasında farklılık gösterebilecek birçok değişken bulunur. Özellikle konteyner fiyatları ünitelerin boyutuna göre değişir. Bu yapılar standart şekilde üretilmelerine rağmen farklı seçeneklere de sahiptir. Yemekhane konteynerler satın alınırken üretim kalitesine ve işlevselliğine dikkat etmek gereklidir.

Uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanan ve üretilen konteynerler için düşük bir ücret ödeyerek uzun yıllar boyunca kullanım sağlanabilir. Ayrıca bu tarz ürünlere sahip olunduğunda her arazide rahatlıkla kullanma imkanı ortaya çıkar. En kullanışlı olan ürünlerin fiyat aralıkları arasında farklılıklar olsa bile bütçeye uygun olarak bulunabilecek konteyner çeşitleri oldukça fazladır. Bu çeşitler arasından uygun olan satın alınabilir.

Tüm detaylar için 0216 421 35 10 ‘dan ya da 0553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir