Konteyner Ofis Fiyatları ve Modelleri

İçindekiler

KONTEYNER OFİS FİYATLARI VE MODELLERİ

İş hayatında ofislerin yeri bizim için oldukça önemli bir duruma sahiptir. İş sahibi olmanın en önemli şartlarından biri de çalışanlarınıza imkan sağlayacak bir ofisinizin olmasıdır. Ofis binasına ihtiyacınız olduğunda en hızlı ve kolay çözümlerin başında konteyner ofisler gelmektedir. Hem dayanıklı hem uygun fiyatlı olan bu ofis modelleri sizin isteğinize göre şekillenmektedir. Büyüklüğüne oda sayısına, odaların işlevlerine karar verebileceğiniz bu ofisler taşınabilir olması sebebiyle de çok tercih edilmektedir. Sadece yeni iş kuranların değil mevcut iş yerinin giderlerini hafifletmek için ya da mevcut iş yeri hacmi yetmediği için de bu konteyner ofislerin kullanılması gittikçe yaygınlaşmaktadır. Betonarme yapılara göre konteyner ofisler çok daha uygun fiyata gelmektedir. Bu fiyatın yanında size güvenilirlik, dayanıklılık ve 4 mevsim kullanıma olanak sağlayan yapısıyla ilerleyen yıllarda da çokça tercih edilecek gibi durmaktadır. Elinize ulaştığında elektrik, su ve sıhhi tesisatı kurulmuş halde ulaşan bu ofisler ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır.

Konteyner ofis fiyatları

Farklı kriterlere göre değişiklik gösteren bu ofisler diğer yapı türelerine göre çok daha uygun fiyata elinize ulaşmaktadır. Uzun ömürlü olup ses ve yalıtım sistemi olan bu ofisler doğa dostu olup eletrik, doğalgaz gibi faturaların da azalmasını sağlar. Düz bir zemine yerleştirilen bu konteynerlar farklı boyut ve özelliklere sahip olabilir. İsterseniz camları daha büyük tutabilir, isterseniz oda sayısına ve metrekaresine karar verebilir, isterseniz de dış cephesini istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Betonarme yapılara göre çok daha hızlı ve kolay şekilde hazırlanan bu konteynerları yerini değiştirmek istediğinizde kolaylıkla istediğiniz yere taşıtabilirsiniz. Galvaniz işlemi uygulandığı için oldukça dayanıklı olan konteyner ofisler isterseniz tek katlı ya da iki katlı olarak karşınıza gelebilir. Bir diğer özelliği ise betonarme binaların yapılırken bir imar izni almaları gerekmektedir ama konteyner yapılarda taşınabilme özellikleri oldukları için imar iznine gerek olmadan istediğiniz noktaya yaptırabilirsiniz. Kısaca siz ve çalışanlarınızın konforu bozulmadan çok daha kaliteli hizmet vermek istiyorsanız bunu yaparken de uygun bir fiyata bunu sağlamak istiyorsanız konteyner ofisler tam size göre olacaktır.

Konteyner Ofis Teknik Özellikleri ; 

ALT TAŞIMA KONSTRÜKSİYONU1.5 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz “C” kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
ÜST TAŞIMA KONTRÜKSİYONU1.5 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz “C” kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
ALT ŞASE2 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz kullanılarak konstrüksiyon oluşturulur.
ÜST ŞASE2 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
KÖŞE DİREKLERİ3 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
DIŞ DUVARLAR0,50 mm kalınlığında, mikro lambri baskı, boyalı galvaniz sac arası 40 mm kalınlığında 16kg/m3 yoğunluğunda polistren köpük kullanılır.
İÇ DUVARLAR0,50 mm kalınlığında, mikro lambri baskı, boyalı galvaniz sac arası 40 mm kalınlığında 16kg/m3 yoğunluğunda polistren köpük kullanılır.
İÇ YÜZEY TAVAN KAPLAMA10mm Beyaz, yüksek kalitede Pvc lambri kullanılır.
ZEMİN KAPLAMA16 mm Kalınlığında betopan levha üzerine 2 mm kalınlığında PVC mİneflo.
ÇATI İZOLASYON80mm 14 kg/m3 Kalınlığında şilte cam yünü kullanılır.
ÇATI KAPLAMA0.50mm kalınlığında natural galvaniz trapez sac kullanılır.
İÇ KAPILAR80 x 198 ebatında olup,kanatları çift taraflı mdf kapıdır.
PENCERELER95 / 100 Ölçülerinde PVC Pencere
MENFEZ(WC ve Banyo ünitelerinde, havalandırma maksatlı 30×20 cm ebatlarında kullanılır.

Tüm detaylar için 0553 905 35 10 ‘dan ya da 0216 421 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir