Konteyner Yatakhane Fiyatları ve Modelleri

İçindekiler

Konteyner Yatakhane Fiyatları ve Modelleri

Yatakhane konteynerleri, üretimi yapılan diğer konteyner çeşitleri gibi şantiye veya kamp alanlarında kullanılmak üzere üretilir. Şantiye alanında çalışan işçilerin uzun süreli konaklamaları için üretilen bu konteynerler, tüm ihtiyaçlara yönelik olarak fonksiyonel bir hizmet verir. Şantiye alanlarının yanı sıra inşaat sektörleri veya birçok farklı sektörde konteyner yatakhaneler kullanılabilir.

Şantiye alanlarında çalışan işçilere yatakhane imkanları sunmak işverenin hükümlülüğündedir ve bu durum kanun ile düzenlenmiştir. Şantiye çalışanlarının yatakhane, dinlenme yeri, yıkanma yeri ve yemekhaneleri olmak zorundadır. Yatakhane konteynerler ise bu hizmeti karşılamak üzere üretilen ünitelerdir. Yatakhane konteynerleri işlevselliğine göre birçok çeşide ayrılmaktadır. Bu konteyner yatakhane fiyatları ve modelleri hakkında pek çok şeyden bahsedilebilir.

Konteyner Yatakhane Modelleri

Konteyner yatakhane çeşitleri, sandviç panel ve vida sac panel modelleri olarak üretilir. Bu üretimler genel olarak standarttır ancak birçok konteyner model türü bulunur. Amacına uygun olarak üretilen konteyner çeşitleri ve uygun fiyatlı konteyner modelleri sıklıkla tercih edilir. Üretimi farklı şekillerde yapılan konteyner modellerini şöyle açıklayabiliriz;

  • Tek oda, WC, duş ve mutfak konteyner yatakhane
  • İki odalı, WC, duş ve mutfak konteyner yatakhane
  • İki oda, WC ve duşlu konteyner yatakhane
  • Tek oda, WC, duş ve mutfaklı ofis konteyner yatakhane
  • Tek oda, WC, duşlu konteyner yatakhane
  • İki odalı, WC, duşlu ve mutfaklı konteyner yatakhane

Konteyner Yatakhane Fiyatları

Konteyner yatakhane fiyatları, konteynerlerin sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Konteyner yatakhaneler büyük boyutlara sahip ünitelerdir. Genel olarak 4 veya 5 tane yatakhane konteyneri üst üstte ve yan yana koyabilmek mümkündür. Bu şekil kullanılan konteynerler oldukça geniş bir alana yayılır. Bu konteyner yatakhanelerin bu şekilde düzenli olmasının sebebi kanun gereği düzenlenmiştir.

Konteyner yatakhane fiyatları ve modelleri için söylenebilecek pek çok şey vardır. Özellikle konteyner yatakhane modelleri oldukça kullanışlı olduğundan fiyatlarda buna göre değişir. Standart olarak üretimi yapılan bu modellerin fiyat aralıklarının belirlenmesinde etkili olan faktör fonksiyonel olarakda sunduğu hizmetlerdir. Tek odalı, iki odalı, duşlu veya mutfaklı olarak üretilen bu yapıların fiyatları içinde bulunan özelliklere göre belirlenir.

Konteyner yatakhane modelleri ve fiyatları için 0553 905 35 10 ‘dan ya da 0216 421 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir