Prefabrik Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Prefabrik Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi , prefabrik okul çalışmalarında yılları alan tecrübemizle, bakıma muhtaç engelilerimize insan, onur ve haysiyetine yakışır, sevgi ve ilgiyle bir yaşam sunmak üzere hızlı modüler prefabrik çözümler sunuyoruz.

Türkiyenin hangi bölgesinde olursanız olun sizler için en hızlı ve en kaliteli prefabrik yapı çözümlerini sunuyoruz.

Aşağıda ki linktende engelli bireylere özel bakım merkezleri yönetmeliğini görebilirsiniz ; 

http://www.eyh.gov.tr/mevzuat/ulusal-mevzuat/yonetmelikler/engelli-bireylere-yonelik-ozel-bakim-merkezleri-yonetmeligi

Özel Engelli Bakım Merkezleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Kahveci ;

yaptığı açıklamada, özellikle ağır derecedeki engelli vatandaşlara hizmet veren bakım merkezlerinin fiziki yapılarının değiştirilmesi ve bir sonraki adımda da yurt dışından yaşlı ve engelli kabulüne başlanmasına yönelik yürütülecek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca 4 Kasım 2016’da çıkarılan “Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezleri Yönetmeliği” ile tüm merkezlere TSE kalite standartlarının getirildiğini anımsatan Kahveci, hali hazırda bu konuda verilen eğitimlerin bittiğini ve merkezlerin tek tip kalite standartlarına kavuştuğunu bildirdi.

Söz konusu düzenleme sonucunda bugün Ağrı’daki bir bakım merkeziyle İzmir’deki bakım merkezinin aynı kalite ve standartta hizmet verdiğini söyleyen Kahveci, “179 kuruluşumuzun tamamı aynı işleyiş ve yönetim standartları içerisinde çalışıyor. Bundan dolayı da çok mutluyuz çünkü tüm merkezlere bir düzen ve disiplin gelmiş oldu.” dedi.

“Yaşam-rehabilitasyon merkezi olarak dönüştürmeyi sağlayacağız”

Kahveci, çalışmalarda ikinci aşamaya geçtiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Amacımız, şu anda faaliyet gösteren 179 özel engelli bakım ve rehabilitasyon merkezini tamamen yenilemek. Bu kuruluşların hepsini insan onuruna yakışır, dünya standartlarında fiziki yapılarla hazırlamak üzerinde çalışıyoruz. Daha geniş, engelli ve yaşlılarımızın yaşamla bütünleşebildiği alanlarda hizmet vermek istiyoruz.

İsterseniz, Türkiye’nin en büyük fabrikalarında biri olan fabrikamıza gelip bizleri ziyaret ederek detaylı bilgiye ve üretim kalitemizi inceleyebilirsiniz.

Prefabrik Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi için, Bize Hemen Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir