Prefabrik Cami ve Mescit

Prefabrik Cami ve Mescit firma olarak çok önemsediğimiz bir alandır.

Son zamanlarda çeşitli afetlerin çok sık olması sebebiyle daha kısa sürede yapılabilen evler, sosyal tesisler veya hastaneler prefabrik yapı şeklinde yapılmaya başlandı.

Hepimizin bildiği üzere günümüzde betonarme yapılardan daha avantajlı, hızlı, ısı yalıtım konusunda iyi ve uygun fiyatlı prefabrik çözümler her geçen gün daha çok yaygınlaşmaktadır.

Türkiyenin en büyük prefabrik ev üreticisi olarak biz sizlere prefabrik camii ile alakalı en detaylı ve en doğru bilgiyi sunmak için çalışıyoruz.

Prefabrik Camii ve İbadethane abdesthane detayı ; 

Prefabrik Camii Fiyatları ve Prefabrik Mescit Modelleri için,

Bize Bu numaradan Hemen Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Prefabrik Cami ve Mescit” yazısında 4 düşünce

  1. Yasin diyor ki:

    Selamun Aleykum, Size Bir Sorum Olacak. Ben Boyle Prefabrik Cami ve Medrese Yaptirmak Istiyorum. Arsa 250 m2 Kare. Kac kat Ve nasil Olur Bunu Bilmek istiyorum. ve Siz neleri Yapiyirsunuz size ne ayit. Toplam nekadar Tutar Bunu Bilmek Istiyorum. ?

  2. Hakan diyor ki:

    Iyi günler, projlerinizi çok begendim. Birsey soracagim, ben belcika’da yasiyorum bu projeleri yurtdisindada yapiyormusunuz. Yapiyorsaniz eğer tasimaciligi gumrugu kisacasi toplam fiyat ne olur. 200 kisilik bir cami. Ve ayriyetten ev projeleride belcikada yapabiliyormusunuz. Simdiden teşekkürler cvp bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir