Prefabrik Ev Kaç Günde Kurulur Biter?

Ev ya da villa yapımı söz konusu olunca aklınıza ilk etapta uzun bir zaman süreci gerektiği geliyor değil mi? Ama bu düşüncenizi çürütecek bir ihtimalin artık var olduğunu biliyor muydunuz? Prefabrik ev ve villa modellerinin üretiminin kısa sürede gerçekleştirilebiliyor olması bu düşüncenizi çürütecek alternatif bir seçenek durumundadır. Peki, prefabrik ev kaç günde kurulur ve biter?

Prefabrik ev yaptırmak isteyen müşterilerimize ideal ev olarak ilk verebileceğimiz öneri arsanızın tespit edilmesi konusundadır. Arsanızın coğrafik konumu ve bulunduğu yerin iklim koşulları arazi yapısı bilindiği sürece kısa sürede hayalinizi süsleyen prefabrik ev üretimini gerçekleştirebiliyoruz.

İdeal ev olarak prefabrik sektöründe hatırı sayılır ve bugüne kadar oldukça fazla sayıda işe imza atmış bir firmadır. Bu noktada firmamız üstlenmiş olduğu görev ve sorumlulukların bilincinde hareket ettiğini, kısa sürede kaliteli ve garantili, sağlam prefabrik ev üretimi gerçekleştirdiğini belirtmeliyiz.

Prefabrik ev kaç günde kurulur ve biter? Şeklindeki düşünceleriniz için sizlere prefabrik evin üretimi ve kurulumu ile ilgili süreç hakkında bilgi vermek en iyi açıklama olacaktır.

Prefabrik evlerin üretiminde kullanmış olduğumuz modüler parçaların üretimin fabrikamızda teknolojiden yararlanarak hızlı ve seri üretimleri gerçekleştirilmektedir. Durumun böyle olması zaman bakımından daha kısa sürede ekonomik açıdan en az maliyetle üretimin gerçekleşmesi vuku bulmaktadır. Prefabrik ev kaç günde kurulu ve biter? sorusu için üretim aşaması değerlendirildiğinde firmamız üretimlerini 5 ile 9 gün arasında bir süre içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Bu sürecin akabinde modüler parçaların bir araya getirilerek kurulumun gerçekleştirileceği arsa üzerindeki çalışmalar yer almaktadır. Prefabrik evin kurulacağı arsa üzerinde ilk olarak zemin etüdünün yapılmasının ardından zemin betonunun atılması gerekmektedir ki bu da üç gün gibi zaman almaktadır. Zemin betonu atılmasının ardından kurulum çalışmaları gerçekleştirilmekte olup kurulum için evin metrekaresine ve projesine göre 2 günden 2 haftaya kadar sürebilmektedir. Toplam zaman dilim söz konusu olduğunda ise tüm işlemler ortalama bir ay gibi bir süre içerisinde bitecektir.

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (553) 905 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir