Prefabrik Ev Modelleri Hakkında Bilgiler

Hayalinizde güzel bir ev kurma planı var ise bu noktada tercihinizi prefabrik evlerden yana yaparak uzun yıllar uygun fiyatlara bu evleri kullanabilirsiniz. Ortalama ömür olarak 45-50 yıllık ömrü olan ve çok fazla masrafı bulunmayan ortalama olarak 7-10 gün içinde montajı yapılan bu evler hem maliyet hem de zaman açısından oldukça karlı bir tercihtir.

Hayallerin sınırı olmadığı gibi prefabrik evlerde de sınır bulunmamaktadır. Birçok insan prefabrik ev hakkında kısıtlı bilgiye sahip olmakla birlikte prefabrik ev modelleri hakkında da yeterli bilgiye sahip değildir. Bu yazımızda sizlere prefabrik ev modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Ev modelleri hakkında merak ettiğiniz her türlü detayı ve bilinmeyenler sizler ile paylaşacağız. Merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Prefabrik ev modellerinde karşımıza çıkan ilk detay evin kat sayısıdır. Prefabrik evlerde tek katlı müstakil yapılar yer alırken buna ek olarak iki katlı dairelerde olabilmektedir. Ev modellerinde karşımıza ilk bu detay çıkar. Bunun yanı sıra konuşlanacağı alana göre de prefabrik ev modelleri değişebilmektedir. Kare yapılar, dikdörtgen yapılar ve uzunlamasına planlanmış prefabrik evler bulunmaktadır.

Bu nokta da hayallerinize göre yaptırabileceğiniz gibi hazır plan üzerinden de seçimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tek katlı kare modellerde ev içinde salon yatak odası mutfak WC ve banyo bulunmaktadır. Evin metrekaresine göre 1+1, 2+1, 3+1 modellerde vardır. Bunun yanı sıra çift katlı prefabrik ev modellerinde ise ilk katta veranda bulunur. Alt katta salon, mutfak ve WC yer alırken üst katta genellikle yatak odaları, hol ve banyo bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu evlerde bir başka model ise balkondur. Tek katlı prefabrik evlerde de balkonlu modeller bulunurken çift katlı modellerde genellikle üst katta balkon bulunmaktadır. Bahçeli bir evde balkon tercih edip etmemek tamamen size kalmıştır. Genel modeller bu şekilde olmakla birlikte sizin hayalleriniz doğrultusunda ekleme ve çıkarma yapılabilmekte ve bu yönde bir tasarım ile monte etme çalışmaları yapılarak hayallerinize uygun bir prefabrik eş inşa edilmektedir.

 

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (216) 421 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir