Prefabrik Evlerde Müşterinin Ne Gibi Sorumlulukları Vardır?

İdeal Ev, müşterilerinin talep etmiş olduğu prefabrik evlerin kurulacağı bölgenin iklim şartları göz önüne alınarak statik hesaplamaları yaparak, elde ettiği hesaplamalar neticesinde üretimini, tamamen galvaniz profil ve kaynaksız yapı teknolojisi kullanılarak yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler üreten ideal prefabrik, tamamen anahtar teslimi olan prefabrik evler yapmamaktadır. Prefabrik ev hizmetlerimizde müşterilerimizin de üstlenmesi gereken sorumlulukları bulunmaktadır. Prefabrik evlerde müşterilerimizin ne gibi sorumlulukları vardır?

Prefabrik evlerde müşterilerimin alması gereken sorumluklar konusunda müşterimiz ve hizmeti veren firmamız arasında iletişim konusunda kopukluğun olmaması adına bu konuda bilgilendirmede kendimizi sorumlu tutmaktayız.  Müşterilerimizin sorumlulukları konusunda öncelikle hasırlı çubuk demirle 30 cm su basmanı için beton atılması, her türlü harfiyet ve gereken çevre düzenlemesi işlerinden müşterimiz sorumludur. Ayrıca tüm bina panelleri çelik taşıyıcı konstrüksiyondan, dış kapının çelik, iç kapıların ise Amerikan kapı takılmasından, pencerelerin takılması, tavan kaplama ve tavan yalıtımının yapılmasından, çelik konstrüksiyonu ve çatı kaplamasının yapılmasından firmamız sorumludur.

Prefabrik evlerimizde müşterilerimizin sorumluluğunda bulunan diğer hususlar arasında priz, sigorta, floresan, aydınlatma armatürleri ve kablolama işlemleri gibi bina içi elektrik tesisatının yapılması gibi işlemler de bulunmakta olup, Sıhhi tesisatın çekilmesi ve vitrifiye malzemelerin montajı hariç olmak üzere projede belirtilmiş ise klozet, duş teknesi, lavabo musluklarının verilmesinden firmamız sorumludur. Ayrıca iç tavan ve dış tavan ve metal aksamın boyanmasından, malzemelerin müşterinin göndermiş olduğu araca yüklenmesinden firmamız sorumludur. Şap, seramik, fayans ve parke gibi zemin ve duvar kaplama işlemlerinin yapılmasından, mutfak ve banyo dolaplarının tedarik edilmesi ve takılmasından da müşterilerimiz sorumludur.

Prefabrik evlerde müşterilerimiz sorumluluğunda bulunan diğer önemli hususlar arasında, nakliye ve nakliye sigortasının yaptırılması, yapı içeriğine göre gerekli iskele ve vinç sisteminin temin edilmesi, binanın inşa edilmesi için gerekli izinlerin alınması gibi hususlarla beraber bina harici dış bağlantıları yapılması, ısıtma soğutma tesisatının yapılması gibi hususlar da bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir