Prefabrik Tuvalet Wc Kabin Modelleri

Prefabrik evlerden, prefabrik ofis yapılarından sonra aslında en çok hızlı olması sebebi ile büyük inşaat şantiyelerinde mobilizasyonu sağlamak için kamplarda bahçelerde duraklarda acil afet bölgelerinde prefabrik tuvaletler talep edilmektedir. Bizde sizlere prefabrik tuvalet ve wc kabin modellerimizi sunmak istedik.

İçindekiler

PREFABRİK TUVALET MODELLERİ

Prefabrik yapılar günümüzde dayanıklı olması, yangın ve depreme karşı güvenliğinin yüksek olması gibi birçok nedenden ötürü günümüzde oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Sadece yaşam alanı, konut, hastane gibi büyük yapılar haricinde tiny house ya da tuvalet kabinleri gibi küçük ölçekte de kullanımı oldukça yaygındır. Bilindiği üzere büyük inşaat şantiyelerinde, kamplarda, bahçelerde, duraklarda, acil afet bölgelerinde, piknik alanlarında işçi konaklaması, rekreasyon alanlarında da ihitiyaçların karşılanması için tuvalet, mescit amaçlı kabinler kullanılmaktadır. Kabin kullanılmasının ana mantığı ise hem taşınabilir olması hem istenilen boyutlarda olmasıdır. Ayrıca dayanıklı olması ve bir afet anında güvenli olması da önemli bir etkendir. Bu tarz kabinlerin prefabrik olmasının amacı ise betonarme yapıldığı zaman, özellikle şantiye gibi alanlarda taşınmasının mümkün olmaması ve yapımının betonarmeye göre çok daha kısa sürüp çok daha az maliyetle tamamlanmasıdır. Hem pratik hem konforlu olan bu kabin modellerini biraz daha yakından inceleyelim.

Wc Kabin modelleri nelerdir ?

Kullanım sayısına ve içinde istenilen özelliklere göre değişiklik gösteren kabinler genelde boyutlara göre hazır şekilde olmasının yanında sizin istekleriniz ya da tasarımınız doğrultusunda da üretilebilir. Genelde açık havada yapılan etkinliklerde çok tercih edilen bir ürün olmasının yanında şantiye, film setleri gibi alanlarda da oldukça tercih edilmektedir. Bu kabinler prefabrik oldukları için iklim şartlarına dayanıklı, ses ve ısı yalıtımı sağlanmış, yangın ve depreme dayanıklı, betonarmelere göre çok daha uygun fiyatlı olup sizin istekleriniz üzerine yapılmaktadır. Alaturka ya da alafranga seçenekleri olan, lavabo, sabunluk gibi bölümleri kullanıma uygun olup satın aldığınızda da elektrik ve sıhhı tesisat işlemleri uygulanmış olarak teslim edilir. Genelde beton zemin üzerine yerleştirilen bu tuvaletler için yerleştirilen alanın düz olması da yeterlidir. Bu kabinler 4 mevsim rahatlıkla kullanılırken aynı zamanda temizliği de çok rahat şekilde yapılmaktadır. Açıklıkları ve hava alan özelliği ile koku yapmaması da büyük bir avantajdır. Ayrıca elektrik ve sıhhı tesisatları yapılan bu kabinlerin tesisatları elinize ulaşmadan önce sorun yaşamamanız için önceden kontrol edilip gönderilir.

Bu ürünler ile alakalı detaylı bir şekilde bize ulaşmak isterseniz +90 216 421 35 10 ‘dan ya da +90 553 905 35 10 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir