Prefabrik Ofis İşyeri Fiyatları ve Modelleri

İçindekiler

PREFABRİK OFİS İŞYERİ FİYATLARI VE MODELLERİ

Günümüzde prefabrik yapılar sağlam olması, betonarmeye göre uygun olması, yapımı kolay ve kısa sürmesi gibi birçok nedenden ötürü oldukça tercih edilmektedir. Prefabrik yapılar endüstri yapıları, sağlık yapıları, okullar, evler, ofisler ve daha birçok alanda kullanıma uygundur. Tasarımında istediğiniz gibi söz sahibi olabileceğiniz prefabrik yapılar oldukça kullanışlı olması sebebiyle son yıllarda oldukça popüler bir duruma gelmiştir. İstediğiniz boyutta yaptırabileceğiniz bu prefabrik ofisler sizin isteklerinize göre şekillenmektedir.

Günümüzde prefabrik yapılar bir çok alanda çok çeşitli şekillerde kullanılmaktadır bunlardan en çok kullanılanlardan biride prefabrik iş yerleridir.

Prefabrik ofis nedir?

Prefabrik ofis sizin isteklerinize göre dizayn edilmiş, çalışma ortamınızı istediğiniz gibi oluşturabileceğiniz bir yapıdır.

Prefabrik ofis modelleri?

Prefabrik ofisler modüler nitelikte olup tamamen sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız üzerine hazırlanmaktadır. Tek katlı ve iki katlı seçenek sunan prefabrik ofisler ihtiyacınıza göre, kaç kişiye hizmet edeceğine göre farklı büyüklüklerde olabilir. Maksimum ise 591 metreye kadar çıkabilen prefabrik ofisler diğer ofislerde sahip olacağınız imkanları size sağlamaktadır.

Prefabrik ofis fiyatları?

Günümüzde ofisler, işyerleri oldukça önemli bir yere sahiptir. İş alanı fark etmeden çalışan herkesin ihtiyaç duyacağı çalışma ortamları oldukça rağbet görmektedir. Bu nokta da da yeni nesil teknolojilerle uyumlu şekilde üretilmiş prefabrik ofisler girmektedir. Uygun fiyatlı, dayanıklı, isteğinize göre şekillenen bu ofisler 2022 de hala betonarme ofis binalarına göre çok daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Örnek olarak çeşitli imkanlara göre değişen fiyatları göz önüne alarak 32 m2 bir prefabrik ofis ortalama 70 ile 110 bin TL arasındadır diyebiliriz.

Prefabrik ofis avantajları nelerdir?

Çeşitli alanlarda kullanılmak üzere üretilen makro ve mikro seçenekleri ile karşınıza çıkan prefabrik ofislerin size sunduğu avantajlar şu şekildedir.

  • Deprem, yangın vs. gibi risklere karşı dayanıklılığa sahiptir ki prefabrik yapıların ilk yapılma amacı da böyle felaketler durumunda korunma amacıdır.
  • Modüler bir yapıya sahip oldukları için istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Aldığınız zaman tesisat ve izolasyon sistemleri hazır olur.
  • Gerektiği durumlarda taşınması ve başka yere götürülmesi sağlanabilir
  • Her çevre ve iklim koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.
  • Parçaları hazır halde getirildiği için kurulumu çok kısa sürede biter.

Bu konuda biz firma olarak çokça önemsediğimiz projelerde gerçekleştirdik aşağıda bunlarla alakalı modelleri yaptığımız çalışmaları detaylı bir şekilde görebileceksiniz, prefabrik ofis binalarının teknik özellikleri ve prefabrik ofis binalarının tüm detayları için 0553 905 35 10 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Gelin hep beraber prefabrik ofis modellerimizi inceleyelim.

Hadi gelin bir de yaptığımız prefabrik ofis modellerine bir bakalım ; 

Tüm prefabrik ofis detayları için bize +90 553 905 35 10 ya da +90 216 421 35 10 ya bilgi@prefabrikevim.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir