Prefabrik Villa Modelleri 2017

Yeni bir ev almak istiyorsunuz ama piyasada istediğiniz gibi bir ev bulamıyor musunuz? Yazlık bir bölgede prefabrik ev mi yaptırmak istiyorsunuz? Bir villa almak istiyor ama tasarımını kendiniz mi yapmak istiyorsunuz?  O zaman tamamen istekleriniz doğrultusunda inşa ettiğimiz prefabrik villa modelleri sizin için en iyi tercih olacaktır.

Oldukça geniş bir hizmet alanımız bulunmakla beraber firmamızca Türkiye’nin her yerine müşterilerimizin istediği prefabrik villa modelleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Dayanıklı prefabrik yapı malzemelerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde istediğiniz prefabrik yapıların inşası tarafımızca yapılarak tarafınıza istediğiniz şekilde teslim edilmektedir. Kaliteli üretimimiz sayesinde 50 yıla varan dayanıklılık özelliği ve birçok kişi için ideal olan prefabrik yapıların mimarı olmak bizim için gurur kaynağı olduğu kadar yaptığımız her yapı, bir sonrakisi için referans niteliğindedir. Kişilerin istedikleri evleri istedikleri yerde ve istedikleri şekilde yaptırma imkanı buldukları prefabrik yapı firmamızca her geçen gün başka bir ailenin hayalini gerçekleştirmenin mutluluğu bizim en iyi motivasyon faktörümüzdür.

Kaynaksız yapı tekniği ile galvaniz malzeme kullanılarak üretilen prefabrik evlerimizin monte edileceği yerin iklim şartları göz önüne alınmakta iklim şartlarından etkilenmeyecek formda evler üretmekteyiz. İçinde uzun yıllar yaşayabileceğiniz kalitede üretilen prefabrik evlerimiz, dış görünüşü itibari ile de normal beton evlerden farklı görünmemektedir. Ayrıca kullanılan galvaniz malzeme paslanmaz özellikte olduğu için kış şartlarına ve yağışlı havalara da dayanıklı yapıda bulunmaktadır. İnşa ettiğimiz yapılar hakkında referans almak isteyen kişilere sayfamızdaki prefabrik villa modelleri ile ilgili bir araştırma yapmalarını tavsiye etmekteyiz. Hem prefabrik yapıların büyüklükleri hem de fiyatları hakkında bilgi edinebileceğiniz internet sitemiz, size yaptırmak istediğiniz evin nitelikleri hakkında bilgi verecektir. Müşterilerimizin hayatlarını tasarlayan firmamız, daha iyi bir ev ortamında iyi bir yaşam sürmeniz için çaba sarf etmektedir. Kaliteli bir gelecek için bizi tercih etmeniz bizim için yaptığımız işte en iyisi olmayı zorunlu kılmaktadır. Firmamızın kalitesi kapsamında üretilecek olan prefabrik evleriniz, gerek içyapısı gerek dış dekorasyonu ile diğer prefabrik yapılardan farkını ortaya koymasını dışında üretmiş olduğumuz evlerle bir sürü kişini de hayatına değmiş olmaktayız. Evler kişilerin aynı zamanda hayatlarıdır. Siz de kendi hayatınızı bizim aracılığımızla tasarlamak ister misiniz? O zaman hemen bizi arayın ve gebzede ki fabrikamızda ürünlerimizi nasıl ürettiğimizi ve yaptığımız evleri görün. 🙂

Prefabrik Villa Modelleri 2017 fiyatları

– 82 metre kare 2+1 prefabrik ev, çift katlı

– 92 metre kare 2+1 prefabrik ev, çift katlı

– 100 metre kare 2+1 prefabrik ev, çift katlı

– 100 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 118 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 119 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 105 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 114 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 131 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 142 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 149 metre kare 4+1 prefabrik ev, çift katlı

– 134 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 150 metre kare 4+1 prefabrik ev, çift katlı

– 158 metre kare 3+1 prefabrik ev, çift katlı

– 155 metre kare 4+1 prefabrik ev, çift katlı

Fiyata dahil olanlar aşağıdakilerdir ;

-İç duvar 6 cm Dış duvar 10 cm

-İç duvar betopan kaplama

-Dış duvar betopan kaplama

-Hazır mantolamalı

-Yükseklik 250 cm çatı eğimi % 30

-Çelik çatı sistemi

-Konut Malzemelerinin İndirilmesi ve Montajı

-Konut İç ve Dış Boya İşlerinin Uygulanması

-Konut İç ve Dış Kapıların Montajı

-Konut Pencerelerin Montajı (Çift Cam PVC)

-Sıva altı elektrik ve su tesisatının çekilmesi

-Elektrik Armatürlerinin Montajı

-Duş Teknesi, Klozet, Lavabo ve Bataryaların

-Paket Halinde müşteriye Verilmesi

Zemin betonu + parke + fayans + mutfak dolabı size aittir.

Tüm detaylar için Bize Buradan Ulaşabilirsiniz ; 0 (216) 421 35 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir