Prefabrik Yatakhane Fiyatları ve Modelleri

İçindekiler

PREFABRİK YATAKHANE FİYATLARI VE MODELLERİ

Bilindiği üzere günümüzde prefabrik yapılar dayanıklı olması, uygun fiyatlı ve çabuk kurulumu sayesinde birçok sektörde kullanılmaktadır. Kullanıldığı bir diğer alanda yatakhane modelleridir. Birbirinden farklı ve boyutlarda prefabrik yatakhaneler yaptırmak mümkündür. İçinde kalacak kişi sayısına göre m2 ayarlanıp istenilen farklı özellikler eklenebilmektedir. Geçici ya da kalıcı şekilde yapılabilen yatakhaneler kurumsal alanlarda sıklıkla ihtiyaç duyulan mekanlardır. Günümüzde bu ihtiyaç portatif yapı teknolojisiyle birlikte prefabrik yapılar ile karşılanmaktadır. Prefabrik yatakhanelerin tercih edilmesinin diğer sebepleri ise istenildiğinde taşınabilir olması, betonarme yapılara göre çok daha uygun fiyata ve çok daha kısa sürede yaptırılabilir olması, hem konforlu hem pratik olan bu yöntem gün geçtikçe ülkemizde yaygınlaşmaktadır. Şantiyelerde, sosyal tesis alanlarında, fabrikalarda, askeri alanlarda da kullanıma uygun olan prefabrik yatakhaneler siparişiniz üzerine çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

Prefabrik yatakhaneler öğrenci yurdu olarakta kullanılmaktadır.

Prefabrik yatakhane fiyatları

Kullanım amacına ve yerine göre prefabrik yatakhaneler çok farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu farklılıklar da fiyatlarda da farklılık olmasını sağlıyor. Büyüklüğünün isteğe göre değişmesi, içinde ki mekanların özellikleri, kaplamaları gibi daha birçok farklılık olabilen yatakhane fiyatları hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. Ama şunu söylemek gerekir ki aynı özellikte, aynı büyüklükte betonarme bir yapıya göre çok daha uygun fiyata elinize ulaşmış olacaktır. Ayrıca bu yapılarda elektrik tesisatı, su tesisatı gibi işlemleri düşünmenize gerek kalmayacak hepsi tamamen halledilmiş ve kontrol edilmiş şekilde elinize ulaşacaktır.

Prefabrik yatakhane modelleri

4 mevsim rahatlıkla kullanıma açık olan bu yatakhaneler oldukça dayanıklı ve sağlam yapılardır. Prefabrik yatakhaneler kullanım ihtiyacınıza ve isteklerinize göre özel olarak üretilmektedir. Bu yüzden farklı alanlarda, farklı kişi sayısına hizmet edecek şekilde birçok model şu an piyasada kullanılmaktadır. Prefabrik yatakhane modelleri isteğiniz üzere tek katlı olduğu gibi çok katlı da olabilmektedir. Prefabrik yatakhanelerde sadece yatmak için alanlar değil dinlenme salonları, yemek yeme alanları, eğitim alanları, sosyal etkinlik alanları, duşlar, mutfak gibi farklı amaçlara hizmet eden alanlar da istekler doğrultusunda yapılabilmektedir. Prefabrik yatakhaneler 56 m2’lerden başlayan ve 406 m2’ye kadar ulaşabilen ölçülerde yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir